Готовимся до материнства: скорочуємо роботу на страховому полісі в ЧР

Готовимся до материнства: скорочуємо роботу на страховому полісі в ЧР. Ми знайомі зі страховкою для майбутніх мам, її можливостями, моментами використання та принципом роботи. Цей вид страхового полісу розроблений спеціально для молодих жінок, які вже чекають дитину. Він покриває всі основні медичні послуги та обстеження, необхідні для благополучного перебігу вагітності, але часто коштує досить дорого. Однак при плануванні сім’ї парам, які думають про майбутню дитину через півроку і намагаються застрахуватися, варто подумати про довгострокову каско. Такі поліси, видані страховими компаніями в Чехії, розраховані на певний час очікування. Вагітність, що настала протягом перших трьох місяців дії полісу, може не бути застрахованою, тому варто звернути на це увагу.

Маючи страховку на 2-3 роки, ви зможете оплатити дві, а то й три вагітності. Цей поліс повністю покриває витрати та пологи. Якщо до пологів залишилося мало часу, програми для вагітних від страховиків обмежуються лише розширеними полісами з більш високими ставками. Якщо ви вже вагітні, вам доведеться здавати додаткові аналізи, які викликають збільшення витрат. Вся процедура разом зі страховою премією коштуватиме 90 000 крон. Фахівці рекомендують заздалегідь звернутися до ради з планування сім’ї. Такий підхід дасть вам можливість скоротити витрати та отримати безпеку.

А якщо клієнт вирішив не витрачати багато грошей, обравши базову страховку? Такий поліс діятиме лише 4 місяці. Якщо вагітність настане, вона буде покрита лише протягом другого місяця після оформлення поліса. Наприклад, якщо поліс оформлений 1 серпня, вагітність буде покриватися з листопада. Однак пологи, заплановані після закінчення терміну дії полісу, не покриваються. У клієнтів завжди є вибір. Якщо жінка наполягає на програмі базового страхування в розмірі 700 крон, ніхто не має права змусити її змінити рішення. Але вона повинна розуміти, що під час пологів може знадобитися додаткова медична допомога, яка не покривається основним полісом. На даний момент стане в нагоді комплексна страхова програма на 80 000 крон. Вибираючи дешевий варіант, при непередбачених обставинах, пов’язаних з вагітністю або пологами, вам доведеться оплачувати всі витрати власними коштами.

Галерея