Влада Чехії виконує рекомендації та посилює безпеку в умовах глобальної небезпеки

Влада Чехії виконує рекомендації та посилює безпеку в умовах глобальної небезпеки. Напередодні світового чемпіонату з хокею та інших значущих європейських подій у спортивній сфері, уряд Чехії оголосив про посилення заходів безпеки. З травня по вересень поточного річного періоду в країні посилено патрулювання вулиць, контроль за проведенням масових заходів і дорожній рух.

Основні заходи та їхні причини:

Згідно з повідомленнями, отриманими від новинних компаній у Чехії, за рекомендацією Об’єднаної розвідувальної групи, у Празі та Остраві посилено активності піротехнічної служби, а поліційні патрулі з балістичним захистом і довгоствольною зброєю забезпечують безпеку на ключових точках, включно зі спортивними аренами та транспортними вузлами. Це робиться у зв’язку з майбутніми міжнародними змаганнями. Так, у період з 10 по 26 травня пройде світовий хокейний чемпіонат, Німеччина прийме футбольний турнір, а Франція – Олімпіаду.

Додаткові заходи безпеки:

Особлива увага приділяється дотриманню обмежень на рух вантажівок у великих містах і моніторингу радикалізації в мережі Інтернет і соцмедіа. Чеський уряд активізував співпрацю сил безпеки з чеськими органами управління, щоб забезпечити вчасний інформаційний обмін та координацію дій.

Отже, влада Чехії виконує рекомендації та посилює безпеку в умовах глобальної небезпеки. Указ про перший рівень терористичної загрози, який було запроваджено на початку весни 2016 року після атак у Брюсселі, як і раніше, діє. Відповідаючи на поточні глобальні та регіональні небезпеки, Міністерство внутрішніх справ Чеської Республіки розгляне можливість перегляду цього механізму, щоб адаптувати його до сучасних викликів.

Галерея