Абу-Дабі: прямі рейси з Праги вже доступні

Абу-Дабі: прямі рейси з Праги вже доступні. Празький аеропорт повідомляє про запуск прямих рейсів до Абу-Дабі, столиці Об’єднаних Арабських Еміратів. Новий маршрут виконує авіакомпанія Smartwings Airlines для групи туристів із компанії Der Touristik, що представляє кілька чеських фірм туристичної спрямованості. Рейс виконується на літаку Boeing 737 MAX, що вміщує 189 пасажирів. Прямий рейс позбавить пасажирів від виснажливих пересадок і тривалого часу в дорозі.

За словами Ярослава Філіпа, керівника комерційної авіації празького аеропорту, новий маршрут був позитивно сприйнятий чеськими туристами. “Рейси Emirates дуже популярні серед чеських пасажирів. “З новим прямим перельотом до Арабських Еміратів ми пропонуємо нашим мандрівникам ще один захопливий напрямок для вивчення”, – заявив Філіп.

Чому Абу-Дабі?

Абу-Дабі, столиця ОАЕ, пропонує унікальне поєднання культури, розваг і відпочинку. В Абу-Дабі є що запропонувати: від знайомства з Великою мечеттю шейха Зайда до відвідування знаменитого Ferrari World. Насолодіться незайманими пляжами, скуштуйте апетитні страви або просто пориньте в яскраву атмосферу цього екзотичного місця.

Захопливі пропозиції аеропорту Праги:

  1. Прямі рейси до Абу-Дабі з тривалістю польоту близько 5 годин 30 хвилин.
  2. Зручний розклад рейсів: щотижневий рейс щочетверга.
  3. Сучасне обладнання та послуги, що забезпечують комфортну та приємну подорож.

Не пропустіть цю неймовірну можливість познайомитися з чудесами Абу-Дабі! Забронюйте прямий рейс уже сьогодні та приготуйтеся до відпустки всього життя. Для отримання додаткової інформації та бронювання квитків звертайтеся до аеропорту Праги або до найближчої туристичної агенції.

Галерея