ВНЖ до Чехії, довгострокова віза до Чехії Друк

Отже, Ви хочете жити в Європі. Більш того, Ви визначилися з країною проживання – це Чеська Республіка. Але для того, щоб навчатися в цій країні, працювати, вести бізнес, потрібна довгострокова віза (ВНЖ) до Чехії. Що це таке?

Віза до Чехії

Корисна інформація

ВНЖ у Чехії – це особливий тип чеської довгострокової візи, який відрізняється від туристичної та дозволяє Вам користуватися певними правами на території держави. Наприклад:

Слід пам`ятати також і про те, що в список країн, що прийняли угоду і увійшли до Шенгенську зону, входить і Чехія. Отже, ВНЖ у Чехії дозволяє Вам, як додаткову перевагу, вільно пересуватися територією Європейського Союзу. Вигляд на проживання в Чехії можна отримати, мотивуючи своє бажання різними цілями. Варто зазначити, що для кожного, окремо взятого випадку, існують свої типи віз у Чехії.

На даний момент одними з найпростіших способів в`їзду на територію Чеської Республіки за довгостроковою візою є:

  1. Студентська віза. Її можнаотримати на підставі проходження підготовчих курсів при Карловому Університеті для наступного вступу до ВНЗ Чехії.
  2. Підприємницька або бізнес-віза – видається на підставі відкриття власного бізнесу на території країни.
  3. Поєднання сім`ї. ВНЖ до Чехії також можна отримати на підставі діючої візи батька/чоловіка. Продовжується цей тип візи рівно на такий самий термін, на який може бути продовжена віза батька/дружини.

PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o. – гарантія Вашого успіху!

Процес оформлення довгострокової візи до Чехії диктується правилами Європейського Союзу та займає чимало часу. Погодьтеся, навіть найтерплячіша і найповніша ентузіазму людина може змінити свої плани, чекаючи півроку рішення консульства або отримавши відмову. Щоб цієї неприємності не сталося – зверніться до компанії PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o. – у нас працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, а це означає, що ризик отримання відмови мінімальний. Але вам завжди слід пам`ятати, що навіть за допомогою нашої компанії, збір документів і Ваша співбесіда в консульстві грають дуже важливу роль. Необхідно пам`ятати і про те, що, отримавши візу один раз, її буде необхідно продовжити.  Само собою, поїхавши в Чехію на ПМЖ, Ви обов`язково захочете запросити в гості родичів та друзів. Їм також потрібно буде отримати візу, і Ви можете значно полегшити її отримання, ознайомившись із розділом короткострокова віза до Чехії.

 

Ми відповімо на всі ваші запитання!

Галерея