Імміграція до Чехії, еміграція Друк

Вас зацікавила імміграція до Чехії, еміграція до Чехії? Ми допоможемо Вам отримати всю необхідну інформацію з усіх питань.

Іміграція в Чехію — це процес, який залежить від умов, що склалися у Вашій країні. Усі хочуть жити у державі зі стабільною економікою, високим соціальним та культурним рівнем. Наш холдинг сприяє таким процедурам, як імміграція до Чехії, еміграція до Чехії.

чехія, країна для імміграції

Ми можемо запропонувати нашим співвітчизникам такі переваги:

Імміграція до Чехії дозволить відчути всім іммігрантам європейську якість життя. Чехія – країна, в яку варто прагнути за високим рівнем життя, безкоштовнимосвітою, відмінною екологією, гарною інфраструктурою та безкоштовним медичним обслуговуванням зі страхування досвідченими лікарями в лікарні. Чехії. Одним з таких лікарів можете стати і Ви, якщо у Вас є відповідне медична освіта. А взагалі, доводів для імміграції до Чехії понад 50, з якими Ви можете ознайомитись.

З чого почати імміграцію до Чехії?

 • Крок 1-й:
  Як жити у Чехії, маючи пасивний заробіток та гарантію у завтрашньому дні? У розділі “Програми з імміграції” описані різні способи імміграції з різними початковими вкладеннями.
 • Крок 2-й:
  Вибрати тип візи, який Вам найбільше підходить. Додаткову інформацію Ви знайдете у статті “Як потрапити до Чехії”?
 • Крок 3-й:
 • Крок 4-й:
  Підготувати список документів для отримання довгострокової бізнес-візи по фірмі, підприємницької візи по ПП або по студентська віза. Вам слідознайомитися з інформацією пронову візу з гарантією та корисними порадами щодо її оформлення. Для зменшення ризику відмови від бізнес-візи існує ряд послуг, які впевнено гарантують отримання довгострокової візи.
 • Крок 5-й:
  Запис на співбесіду в чеське консульство. Потрібно направити заявку до представництва, куди Ви маєте намір подавати документи.
  Докладніше.
 • Крок 6-й:
  Співбесіда — обов`язковий етап перед отриманням річної візи. Ознайомтеся з процесом запису, порадами проходження співбесіди та питаннями на співбесіді в розділі: “Співбесіда в консульстві для отримання довгострокової візи до Чехії”.
 • Крок 7:
  Отримати візу.Через деякий час після імміграції Вам необхідно тут.
 • Крок 8:
  За студентською візою через підготовчі курси при Карловому Університет для вступу до ВНЗ – відмов немає, Ви гарантовано отримаєте візу. Але відмови з бізнес-візи фірмі та ПП є. У випадку, якщо Ви отримали відмову, то не падайте духом, необхідно подати апеляцію та подавати на візу ще раз. Той, хто не здається, отримує візу!

Як правило, кінцевою метою людини, що зважилася на імміграцію вЧехію, є отримання постійного місця проживання (ПМЖ), що робить його практично повноцінним громадянином Чехії . . Для полегшення Вашого перебування в Чеській Республіці ми розробили унікальну адаптаційну програму, завдяки якій , Ви зможете швидко та комфортно освоїтися в країні вже у перші місяці після переїзду.

Працюйте з перевіреною компанією, з нами — справжніми професіоналами!

Галерея