Підручник водія оновлено: нові тести чеських автошкіл на сайті Мінтрансу

Підручник водія оновлено: нові тести чеських автошкіл на сайті Мінтрансу. З першого весняного місяця вступають в дію зміни в теоретичному тесті з водіння в ЧР. З’явилися додаткові завдання згідно з останніми коригуваннями положень Законодавства про дорожній рух, а також нові тести за системою L17, що дозволяє 17-річним людям керувати автомобілем під наглядом дорослих. Оновлені питання були включені в екзаменаційний бюлетень від 1 лютого, і з ними кандидати можуть їх прочитати на веб-сайті Мінтрансу.

Павел Фіала з чеського поліцейського відомства заявив, що нові завдання покликані розв’язувати найчастіші проблеми, що призводять до аварій. “Часто ДТП пов’язані з нерозумінням дорожніх знаків і розміток, – каже він. – Нові тести допоможуть учасникам підготуватися до несподіваних моментів і уникати потенційних небезпек на дорозі”.

У нових тестах основна увага приділяється ситуаціям з реального життя, і вони покликані допомогти кандидатам підготуватися до можливих критичних ситуацій. Динамічні питання містять 10 ситуаційних моментів, таких як водіння через дорожнє коло або в’їзд на жваве шосе. Новий тест також містить перевірки, щодо дорожніх знаків і дорожньої розмітки. Також зачіпатимуть детальну характеристику нових попереджувальних знаків, які було запроваджено в січні.

На думку представників Мінтрансу, Асоціації чеських компаній з навчання автомобільного водіння та місцевої поліції, нові тести спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху та попередження аварій. Тест складатиметься з двох частин, особлива увага буде приділена теоретичним та практичним знанням.

З 1 лютого на веб-ресурсі Мінтрансу розміщено оновлену версію тесту з водіння. Щороку в республіці на права здають приблизно 100 тисяч громадян. Нові тестові завдання є ключовою деталлю програми для претендентів на оформлення водійського посвідчення, мета якої полягає в повнішій і реалістичнішій перевірці водійських навичок кандидата.

Галерея