Надійні методи зберігання грошей під час купівлі квартири: варіанти та їхня безпека в Чехії

Надійні методи зберігання грошей під час купівлі квартири: варіанти та їхня безпека в Чехії. Під час купівлі квартири часто потрібна хороша гарантія збереження коштів. Одним із таких варіантів є адвокатський депозит. За невеликими винятками, це надійний спосіб. Кожен адвокатський депозит має окремий банківський рахунок, який відокремлений від особистих коштів адвоката. Цей рахунок має власну реєстрацію в чеській компанії юридичної асоціації. Але при цьому адвокат має укласти договір страхування професійної відповідальності. Таким чином, можна гарантувати отримання можливої компенсації в разі розтрати. Іншими словами, потерпілий має право вимагати відшкодування збитків через судову систему для захисту своїх прав та інтересів.

Інший варіант скористатися нотаріальним депозитом. Це дає змогу отримати юридичні послуги, убезпечити документи та захиститися від шкоди, яку може завдати нотаріус. Третій спосіб передати гроші на зберігання рієлтор. Хоча за це грошей не беруть, але важливо бути впевненим у надійності агентства нерухомості. Адже в разі свого банкрутства рієлторська компанія в Чехії не повертатиме внесені кошти. Можна скористатися останнім варіантом і покласти свої гроші в банк. Там вони захищені від крадіжки, а в разі краху банку з вкладами нічого не трапиться, оскільки діє страховка у встановлених законом межах. Ощадні банки часто стягують комісію за відкриття та ведення рахунку.

Наприклад, вони утримують одноразову пеню в розмірі 0,2 відсотка від суми внесеного депозиту. Мінімальний розмір комісії 6 000 крон, а максимальний 20 000 крон. Таким чином, виходить, що якщо щомісяця вкладати в банк 5 мільйонів крон, то можна знімати більше цілих 10 000 крон. Крім того, банки пропонують гарантований рівень безпеки під час зберігання вкладів. По суті, обидві сторони захищені тим, що не можуть отримати доступ до грошей до завершення угоди.

Галерея