Бізнес у Чехії, інвестиції Друк

Бажаєте стабільного життя в європейській країні? Тоді ця пропозиція для Вас! Чехія та успішний бізнес – два поняття, споріднені один до одного. У цій статті Ви знайдете пояснення, чому цікаво інвестувати в Чехію чи відкривати бізнес у Чехії, вкладаючи свої гроші та час.

Отже, прибуток від інвестицій у Чехії, від бізнесу у Чехії становить від 10% до 30% на рік.

Основні розділи

У розділі пасивний дохід, гарантовані 10% річних, Ви можете ознайомитися з малим проектом вкладення коштів у 1-2 кімнатну квартиру в Празі та подальшої здачі в оренду. Наш холдинг може гарантувати, що ваші інвестиції в Чехії будуть приносити дохід. Варто відзначити вигоду цього проекту, оскільки оплату кредиту на квартиру щомісяця покриватиме орендна плата. Таким чином, Ваш бізнес у Чехії буде працювати на Вас з першої інвестиції, без будь-яких тимчасових проміжків. Відкрити такого роду бізнес у Чехії – справа, яка не має ризику, яка подарує Вам упевненість у завтрашньому дні.

У розділі гарантовані 15% річних Ви зможете дізнатися, як отримати до Вашої інвестиції в нерухомість Чехії додаткові 5% річних. Така можливість у Вас з’являється, якщо Ви надаєте холдингу можливість використання Ваших доходів на певний термін. Ми зобов’язуємося виплачувати додаткові 5% річних.

Якщо Ви вже є власником нерухомості в Празі, Ви можете отримати можливість купівлі ще одного об’єкта, без вкладення додаткових коштів. Докладніше про це Ви зможете прочитати у розділі пасивний дохід у майбутньому без інвестицій сьогодні.

Обов’язково ознайомтесь із розділом аукціон – тут Ви знайдете інформацію про вигідну купівлю об’єкта в Чеській Республіці нижче за ринкову вартість. Вклавши у свій бізнес у Чехії гроші, Ви отримуєте можливість заробити на перепродажі квартир до 30% на рік!

Перепродаж нерухомості є одним із найефективніших способів ведення бізнесу в Чехії. А наш холдинг, у свою чергу, здатний забезпечити повну юридичну безпеку справи.

Загляньте у розділ майбутнє. Якщо Вашим вибором на майбутнє стала Чехія, інвестиції у Чехії допоможуть Вам забезпечити майбутнє життя для Вас та Ваших дітей вже сьогодні! Ви дізнаєтесь про можливості навчання в Чехії та країнах СНД, порівняйте екологію наших країн та європейських, а також дізнаєтесь багато корисної інформації про соціальні дотації.

10% * 10% 10% 15% 20%
Оренда нерухомості між інвестором та нашою компанією
PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o.
Так Так Ні Так Так
Дозвіл від інвестора на розміщення юридичних адрес у нерухомості Так Ні Так Так Так
Термін договору оренди ** 1-5 рок 5 рок 5 рок 5 рок 5 рок
Повне використання нерухомості нашим холдингом Ні Так Так Так Так
Покупка за власні кошти (“так” – обов’язково) Ні Так Так Так Так
Виплата щоміс. щоміс. щоміс. щоміс. 1 раз в 5 рок

* – можлива покупка у кредит

** – можливе дострокове розірвання інвестором договору оренди зі штрафом

Галерея