Чеський фінансовий ринок збагатився новим учасником — Partners Banka

Чеський фінансовий ринок збагатився новим учасником — Partners Banka, що пропонує свої послуги виключно через мобільний додаток. Попри свій сучасний підхід, цей банк має одну з найбільших мереж філій на території країни. 

Partners Вапка взяла під своє управління 175 офісів групи Partners, ставши завдяки цьому 4-ю за розміром мережею фінансових компаній у Чехії. Клієнти можуть обирати з трьох пакетів банківських послуг: індивідуального, сімейного та парного. 

Унікальність пропозиції полягає в тому, що сімейні пари отримають доступ до спільного рахунку з рівними правами володіння, що є відходом від традиційної практики, коли один з подружжя — це власник рахунку, а другий — його користувач. Щомісячна плата становитиме 49 CZK.

Основним каналом взаємодії з клієнтами буде програма Partners apka. Таким чином адміністрація банку прийняла стратегію роботи виключно через мобільний додаток, відмовляючись від надання послуг через інтернет-банкінг для підвищення рівня безпеки. Генеральний директор Марек Дітц підкреслює це як захід протидії фішинговим атакам.

Партнерс Banka також анонсував оновлення для свого додатка, включно з можливістю підключення та управління рахунками в інших банках, починаючи з травня.

У сфері заощаджень банк пропонує вигідні умови, обіцяючи відсоткову ставку на ощадні рахунки в розмірі 6,03%, чим випереджає більшість своїх конкурентів, за винятком Trinity Bank з його ставкою в 6.3%. Восени очікується розширення послуг банку, включно з пропозиціями щодо кредитів та іпотек.

Отже, Чеський фінансовий ринок збагатився новим учасником — Partners Banka. Капітал банку наразі становить 3 мільярди CZK, а його власниками є чеські підприємці та приватні особи, пов’язані з Partners Group. У проєкт розвитку банку та його інформаційних систем було інтегровано близько 700 мільйона CZK. Очікується, що цього року банк прийме 80 тисяч нових клієнтів і акумулює 10 мільярдів CZK у вигляді депозитів.

Галерея