ЗМІ в Чехії інформують про нову вимогу, яка зобов’язує мігрантів у Німеччині розпочати трудову діяльність

ЗМІ в Чехії інформують про нову вимогу, що зобов’язує мігрантів у Німеччині розпочати трудову діяльність. Згідно з інформацією від незалежних новинних фірм Чеської Республіки, це зобов’язання, передбачене в законодавчих актах Німеччини щодо надання притулку, раніше не знаходило практичного застосування. Тепер представники адміністрації одного з німецьких округів активно використовують цю норму, вимагаючи від біженців виконання певного обсягу громадської роботи, такої як прибирання вулиць, підстригання живої огорожі та садових ділянок, а також прибирання снігу.

За словами Крістіана Герготта, окружного голови у східній Тюрингії, усіх відмовників каратимуть штрафними санкціями. Згідно з його думкою, обов’язкова трудова повинність допоможе підвищити ступінь прийняття біженців серед місцевих громадян і полегшить їхній процес адаптації.

Відповідно до закону, обов’язковий робочий час становить близько чотирьох годин на день, а розмір погодинної зарплати – 80 центів (21 CZK), що дорівнює 64 євро (1 623 CZK) щомісяця. Гроші надходитимуть на дебетову картку з попередньою оплатою, яку буде видано мігрантам у найближчий місяць. Перші біженці, як очікується, візьмуться за роботу найближчими днями, оскільки наразі триває підготовка та поширення вакансій для них у відповідних установах і муніципальних фірмах.

Отже, ЗМІ в Чехії інформують про нову вимогу, що зобов’язує мігрантів у Німеччині розпочати трудову діяльність. Слід зазначити, що особи, які прибули в цю країну в ролі людей, які шукають притулку, згідно із Законом про допомогу, мають обмеження на працевлаштування в перший тримісячний період після приїзду. Єдиним винятком можуть бути так звані варіанти працевлаштування (розділ 5), які пов’язані з пропозиціями роботи в урядових, міських і некомерційних організаціях.

Галерея