Іпотека в Чехії на купівлю нерухомості, кредитування Друк

На території Чеської Республіки діє закон, що дозволяє іноземним громадянам оформити іпотеку в Чехії – іпотечний кредит на покупку житла. Якщо Ваша мрія – Євросоюз, іпотека в Чехії стане чудовим варіантом для того, щоб придбати нерухомість навіть у тих випадках, коли Ви не маєте повної суми для її оплати.

Послуги холдингу PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o.: сприяння отриманню іпотеки в Чехії

 • Наші фахівці спеціально для Вас проаналізують ринок нерухомості і виберуть найбільш підходящі варіанти, враховуючи всі нюанси, пов’язані з іпотекою, такі, як фіксація та багато іншого, а також організують супровід в банк при необхідності.
 • Кваліфікований юрист компанії PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o. забезпечить повну безпеку угоди.
 • Іпотека в Чехії для іноземця, за грамотного юридичного супроводу, буде видана на загальних підставах з громадянами країни.

Наш холдинг радий запропонувати Вам наступні іпотечні програми:

 1. Іпотека для іноземців у Чехії без візи (ВНЖ) з доходами із СНД
  Цей тип програми призначений для придбання нерухомості на юридичну особу з наданням підтвердження доходів із СНД. При цьому можна і не мати ВНП чи ПМП. Основні умови: 5-8% річних, термін – 15 років, 40% – власних коштів, 60% – від банку, можливе дострокове погашення іпотеки.
  Детальніше…
  _
 2. Іпотека для іноземців із візою (ВНЖ) у Чехії, без підтвердження доходів
  Програма призначена для придбання нерухомості на фізичну особу. Необхідно мати довгострокову візу до Чехії (ВНЖ) або ПМЖ. Підтверджувати доходи не потрібно. Основні умови: від 2,6 до 4,79% річних, термін – до 28 років, 20% – власних коштів, 80% – від банку, можливе дострокове погашення іпотеки.
  Детальніше…
  _
 3. Нецільовий кредит (аналог “американської іпотеки”) для іноземців без візи/ВНП/ПМП з доходами із СНД
  Програма призначена для придбання нерухомості на фізичну особу. Необхідності мати довгострокову візу до Чехії (ВНЖ, ПМП) немає. Слід підтвердити прибутки. Основні умови: 5-8% річних, термін – до 10 років, 20% – власних коштів, 80% – від банку, мінімальний розмір кредиту – 1 млн крон, можливе дострокове погашення іпотеки.
  Детальніше…
  _
 4. Нецільовий кредит
  Ви зможете скористатися цією програмою, якщо є іноземцем зі статусом ПМП або з довгостроковою візою до Чехії (ВНЖ). Максимальний розмір кредиту: 20.000 євро, 4,79% річних, термін – до 28 років.
  Детальніше…

Галерея