Як уникнути проблем зі страховою компанією в разі ДТП у Чехії: 5 важливих випадків

Як уникнути проблем зі страховою компанією в разі ДТП у Чехії: 5 важливих випадків. У багатьох водіїв є хибна думка — вони думають, що застраховані від усіх проблем, тому що оформили обов’язкову страховку або купили поліс на випадок аварії. Але як показує практика, страхові компанії Чехії іноді ставлять водіїв перед фактом відмови у виплаті при настанні страхового випадку. Тому важливо розглянути 5 найпоширеніших прикладів, коли страховики можуть відмовити в компенсаційній виплаті.

  1. Страховик не бажає визнавати свого клієнта як винуватця аварійної події. Це відбувається, коли винуватець ДТП виявляється відповідальним за те, що не поставив до відома свою страхову службу про те, що стався інцидент. У цьому випадку агентство відмовиться виплачувати компенсацію. Експерти рекомендують звернутися до відповідальної за аварію особи з пропозицією негайно зателефонувати до страхової компанії та визнати свою провину на місці події.
  2. Аварія сталася поза дорожньою мережею. У сферу обов’язкового страхування не входять випадки, коли ДТП сталася поза визнаними транспортними комунікаціями. Тільки якщо інцидент стався в межах цих ділянок, страхова компанія може відшкодувати збитки.
  3. Надаються неправдиві відомості про аварію і збиток. Якщо внаслідок ДТП автомобіль отримав додаткові пошкодження, необхідно вказати страховій компанії інформацію, що стосується лише нового збитку. Спроби приховування інформації або надання неправдивих даних можуть призвести до відмови у виплаті компенсації.
  4. Аварія сталася на автостоянці. Щоб довести невинність водія в інциденті, що трапився на парковці, може знадобитися інформація від свідків. В іншому випадку в страховому агентстві можуть прийняти рішення про розподіл відповідальності за заподіяні пошкодження між учасниками аварії.
  5. Не звернення до поліцейських органів. Коли завдані збитки маєте суму більшу ніж 100 000 крон, експерти рекомендують звертатися по допомогу до поліцейських. В іншому випадку страховики просто будуть змушені скоротити розмір виплачуваних компенсацій.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна уникнути зайвих неприємностей.

Галерея