Чеські ЗМІ: супердовгі тролейбуси почали обслуговувати пасажирів між станцією метро Nádraží Veleslavín і празьким аеропортом Václav Havel Airport

Чеські ЗМІ: супердовгі тролейбуси почали обслуговувати пасажирів між станцією метро Nádraží Veleslavín і празьким аеропортом Václav Havel Airport. Нова тролейбусна лінія має номер 59 і практично цілком замінює застарілий автобусний рейс № 119.

За даними незалежних новинних чеських організацій, безрейковий електричний транспорт, що прийшов на зміну рейсовому автобусу, покликаний забезпечити екологічну безпеку, збільшити пропускні можливості траси до аеропорту і підвищити ступінь зручності для людей. При цьому ціна проїзду не зміниться, так само як і кількість зупинок.

Задні колеса тролейбуса мають електричне регулювання керма і можливість змінювати спрямованість руху. До столиці Чехії надійшло двадцять транспортних засобів на 623 млн CZK (близько 2,5 млн євро). Завершено спорудження трансмісійної лінії від вокзалу метро “Надражи Велеславін” до самого аеропорту – 354,5 млн CZK (приблизно 14,5 млн євро).

Цей транспорт був розроблений і випущений концерном Škoda Group у кооперації з виробником Solaris з Польщі. Трисекційний Škoda Solaris-24m оснащується 2 електродвигунами по 217 к.с. і акумуляторним блоком, здатним проїхати 12 км на максимальному заряді. При цьому максимально можлива швидкість становить 70 кілометрів на годину.

Отже, як повідомляють чеські ЗМІ: супердовгі тролейбуси почали обслуговувати пасажирів між станцією метро Nádraží Veleslavín і празьким аеропортом Václav Havel Airport. Місткість кожного транспорту – 179 пасажирів. Транспорт має повністю низьку підлогу, що робить його абсолютно безбар’єрним. Крім того, кожен тролейбусний засіб обладнано системою кондиціонування, моніторинговою та світлодіодною оптикою.

Галерея