Реєстрація фірми у Чехії Друк

Реєстрація фірми в Чехії за наявності стартового капіталу та гарної ідеї – запорука Вашого успіху. Ціна відкриття компанії від 599 до 999 євро.

Реєстрація фірми у Чехії у 2024 році – це не лише перспективно, але ще й зручно, адже у Чехії чудові умови для підприємницької діяльності. У холдингу PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o. Вам нададуть всебічну юридичну та інформаційну підтримку, завдяки чому Ви зможете дистанційно відкрити фірму в Чехії, не маючи проблем із незнанням законів, мови чи браком інформації.

Корисна інформація щодо реєстрації фірми в Чехії у 2024 році

Серед усіх типів юридичних осіб, що найбільше підходить для реєстрації фірми в Чехії в 2024 році є ТОВ — Товариство з обмеженою відповідальністю (s.r.o.). Реєстрація компанії такого типу пройде з найменшими витратами грошей та часу.

 • Є кілька способів відкриття бізнесу – це купівля готової фірми чи реєстрація нової компанії. Перепис готової та реєстрацію нової фірми ми можемо здійснити за 1 робочий день.
 • Для ведення діяльності при реєстрації компанії необхідно отримати ліцензію. Ліцензії поділяються на прості та складні. Прості та складні ліцензії оформлюються на необмеженний термін. По складним ліцензіям кожного року треба оплачувати послуги гаранта.
 • При реєстрації власної фірми в Чехії Ви стаєте її засновником і директором. Згідно із законом, Ви можете вписати до списку засновників до 50 осіб, але ми рекомендуємо не більше ніж 3-4.
 • Ми готові надати Вам повний комплекс послуг, пов’язаних із фірмою в Чехії: ведення фірми, бухгалтерія, відкриття банківського рахунку, отримання ПДВ чи готові фірми з ПДВ, номінальний сервіс, закриття/ліквідація S.R.O.

Отже, Ви реєструєте компанію у Чехії та готуєтеся стати діловою людиною загальноєвропейського масштабу. У помічники Ви вибрали холдинг PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o. Ласкаво просимо! Ми раді співпрацювати з Вами! Для реєстрації фірми в Чехії надішліть нам заявку, ми максимально оперативно зв’яжемося з Вами.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію? Зв’яжіться з нами.

Чому відкривати фірму у Чехії вигідно?

Чому відкривати фірму у Чехії вигідно? Переваг реєстрації фірми у Чехії надзвичайно багато. Далі ми розповімо Вам про основні з них:

 1. Доступ до послуг європейських банків та відсутність проблем під час проведення міжнародних оплат.
 2. Можливість знизити податок на прибуток з 21% до 8-10% шляхом збільшення відрахувань (тим самим зменшується база оподаткування), отримати повернення ПДВ за оплату товарів і послуг на території Чехії, здійснювати закупівлю товарів в ЄС без ПДВ, наприклад, маючи компанію з реєстрацією до ПДВ у Чехії, Ви можете купити авто з метою перепродажу у Німеччині без ПДВ.
 3. Фінансовий сектор Чехії не включений до «чорного списку» регуляторів.
 4. Спрощене ведення бізнесу із європейськими контрагентами.
 5. Просте адміністрування, низькі витрати, наприклад, вартість бухгалтерського звіту у Чехії становить лише 199 євро на рік.
 6. Засновник несе відповідальність по компанії у сумі її статутного капіталу, який може становити лише 1 крону.
 7. У Чехії набагато простіше, ніж в інших країнах ЄС, одержати ліцензію під складні види діяльності (криптообмін, вантажоперевезення).
 8. Низькі тарифи на обслуговування в усіх місцевих банках та відсоткові ставки за кредитами – від 2% до 6%.
 9. Стабільність курсу валют.
 10. Відсутність валютного контролю, тобто простіше буде приймати та надсилати платежі.
 11. Можливість приймати та відправляти платежі через СЕПА, що швидше та дешевше.
 12. Можливість оформити на фірму сертифікат про податкове резидентство.
 13. Сформоване ком’юніті україномовних спеціалістів.
 14. Для реєстрації фірми потрібний мінімальний пакет документів.
 15. Термін реєстрації компанії в Чехії складає всього 1-3 робочі дні.
 16. Якщо Ви захочете завершити бізнес-діяльність, фірму Чеської Республіки досить легко закрити.

Вимоги для реєстрації фірми в Чехії у 2024 році

Якщо Ви вирішили відкрити новий бізнес, потрібно дотриматись низки вимог для реєстрації фірми в Чехії в 2024 році:

1. Юридична адреса. Кожна фірма в Чехії повинна мати юридичну адресу, інформація про яку міститься у Торговому суді. Найчастіше наші конкуренти реєструють юридичні адреси у житлових приміщеннях, у коморах, підвалах або в невеликих офісних приміщеннях (до 300 м2), де прописано багато компаній (від 30 до 200), і де немає можливості проводити зустрічі з державними органами, партнерами чи клієнтами. Подібні варіанти розміщення юридичної адреси не підходять для відкриття рахунку у банку, отримання складної ліцензії для фірми та реєстрації до ПДВ. Відносно таких компаній частіше проводять контроль державні установи, засновники і директори отримують відмови у ВНЖ.

Ми реєструємо для наших Клієнтів юридичні адреси в офісній будівлі 2657 м2 з правом проведення зустрічей, табличкою та 100% гарантією подовження по доступної вартості.

Важливу роль грає розташування. Наша компанія надає юридичні адреси у Празі-місто. Конкуренти нерідко пропонують оформити їх у інших чеських містах чи віддалених районах столиці. Однак, якщо Ви мешкаєте у столиці, керувати фірмою буде надзвичайно складно. Адже всі держустанови та пошта розташовані в центрі. Вам буде незручно вирішувати питання з ними та отримувати листи, які надходять майже щодня.

2. Статутний капітал. Для реєстрації фірми у Чехії у формі S.R.O. достатньо мати статутний капітал у сумі 1, 100, 1000 крон, що дозволить Вам не перейматися пошуком джерел додаткового фінансування. Вимога щодо мінімального статутного капіталу 200 тисяч крон вже неактуальна. Але щоб потенційні бізнес-партнери переконалися в серйозності намірів Вашої компанії, бажано не зупинятися на мінімальній сумі статутного капіталу і за наявності такої можливості починати з 500 тисяч — 1 мільйона крон.

Наша компанія займається реєстрацією та переписом фірм з статутним капіталом від 1 до 2 мільйонів крон.

3. Засновник та директор. Після реєстрації фірми в Чехії Ви стаєте її засновником. Реєстрація компанії здійснюється за наявності мінімально 1 засновника (фіз./юр. особа). Згідно із законом, компанія в Чехії може мати до 50 засновників, але ми радимо включати не більше 3-4 осіб. Обмеження щодо національності та резидентства під час реєстрації бізнесу відсутні. Наша компанія надає послугу номінального сервісу. Ця послуга передбачає пошук директора для Вашої компанії, який матиме громадянство/резидентство Чехії чи іншої країни ЄС.

Номінальний сервіс дозволить Вам вирішити безліч організаційних проблем та надасть можливість вести повноцінну бізнес-діяльність. Наприклад, Вам швидко та без запитань відкриють корпоративний рахунок у чеському банку, особливо якщо Ваше громадянство потрапляє до переліку неблагонадійних, відпадуть вимоги щодо фіксації власного імені у реєстрах. Вартість номінального сервісу у нашій компанії стартує від 99 євро на місяць.

4. Ліцензії. Для ведення діяльності компанія у Чехії повинна мати ліцензії. Вони поділяються на прості (вільні) та складні (ремісничі, пов’язані, концесійні). У Чеській Республіці є 82 найпростіші види діяльності, отримання яких не передбачає кваліфікаційного підтвердження. Оформленням простих ліцензій займається установа ліцензій, відділення якої є в усіх адміністративних районах Праги. Ліцензії реєструються саме там за Вашою заявою. Для отримання складних ліцензій необхідно підтвердити професійні навички у конкретній галузі. За відсутності таких у засновника вдаються до послуг відповідальної особи. Відповідальна особа — це людина, яка має відповідну освіту та досвід роботи у вибраній сфері діяльності. Відповідальна особа не бере участі в управлінні Вашим бізнесом. З нею достатньо укласти та нотаріально завірити договір про те, що вона представлятиме інтереси Вашої компанії при отриманні складної ліцензії. Прості та складні ліцензії оформлюються на необмеженний термін. По складним ліцензіям кожного року треба оплачувати послуги гаранта.

Ми сприяємо в отриманні будь-яких видів складних ліцензій, а також здійснюємо пошук відповідальної особи для Вашого бізнесу.

5. Податкова звітність. Звіт про прибутковий податок зобов’язані подавати всі бізнесмени та приватні підприємці, якщо їхній річний дохід сягає 15 тисяч крон. Разом із податковою декларацією необхідно подавати 2 звіти — до управління соціального страхування та страхової компанії з медстрахування. Терміни подання: НПЮЛ/ПДФО — до 31 березня наступного року, ПДВ — до 25 числа наступного місяця, соціальні відрахування — до 20 числа наступного місяця. Сплата податку може здійснюватися готівкою у касах податкової інспекції, поштою за допомогою квитанції А або через банк. У разі несплати податків Вам загрожуватиме штраф до 100 000 крон.

Але не варто переживати, всі турботи з бухгалтерського та податкового обліку ми візьмемо на себе. Обслуговуватиме Вашу фірму професіонал, який чудово розуміється на специфіці та вимогах чеських законів.

Вартість реєстрації фірми в Чехії у 2024 році

Назва пакету Все включено Стандарт Базовий
Термін виконання послуги 1-3 дні 3 дні 3 дні
Ціна 999 € 599 € 349 €
Бажаєте отримати безкоштовну консультацію? Зв’яжіться з нами.

Процедура реєстрації фірми у Чехії

Процедура реєстрації фірми в Чехії є досить простою і вимагає мінімальної участі з Вашого боку.

Крок 1. Безкоштовно консультуємо

На безкоштовній консультації ми обговорюємо всі важливі моменти, пов’язані з реєстрацією та веденням фірми. Потім Ви заповнюєте анкету на відкриття нової компанії та надсилаєте нам електронною поштою разом зі сканованими копіями необхідних документів.

Крок 2. Укладаємо договір на реєстрацію фірми

Ми укладаємо з Вами договір на реєстрацію фірми в Чехії, після чого на підставі виставленого рахунку Ви вносите оплату за наші послуги банківським переказом.

Крок 3. Приступаємо до підготовки довіреностей

Наші фахівці готують довіреності на реєстрацію компанії в Чехії, потім ми відправляємо їх на Вашу електронну адресу. Ви друкуєте довіреності та підписуєте у нотаріуса або в консульстві Чехії, залежно від того, в якій країні Ви знаходитесь.

Крок 4. Реєструємо фірму

Експрес-поштою Ви надсилаєте необхідний пакет документів на реєстрацію компанії на нашу адресу, яка буде вказана в електронному листі. Отримавши документи, ми оформляємо нотаріальний запис та просту ліцензію (включає до 82 видів діяльності), після чого реєструємо фірму в Торговому суді. Потім надсилаємо Вам статутні документи зареєстрованої фірми з їх перекладом на українську/російську мову.

Документи для реєстрації фірми у Чехії

Для реєстрації фірми в Чехії не потрібно збирати велику кількість документів, достатньо надати:

 1. Сканована копія першої сторінки закордонного та внутрішнього паспорта, сторінка з пропискою.
 2. Оригінал довідки про відсутність судимості із країни громадянства та постійного проживання. Строк дії документа складає 6 місяців із дати отримання.
  Підписані та нотаріально завірені довіреності на реєстрацію фірми у Чехії.
 3. Інші документи (на запит).

ПДВ у Чехії

ПДВ у Чехії має назву DPH (Daň z pridané hodnoty), що в перекладі означає «універсальний податок». Він належить до умовно обов’язкових, але в деяких випадках він може бути повернутий на цілком законних підставах.

ПДВ у Чехії мають сплачувати ті фірми, чий оборот у рік сягає 2 млн. крон. Відповідну заяву в електронному вигляді слід подати на сайт Міністерства Фінансів протягом 15 днів, починаючи з місяця, коли встановлена рамка була подолана. У разі неподання фірмі загрожує штраф у розмірі 10% від суми всіх доходів, отриманих протягом строку, коли така була платником ПДВ. Цієї проблеми можна уникнути шляхом реєстрації двох компаній, розбиваючи таким чином оборот.

Щодо термінів відшкодування ПДВ, у разі відсутності нарікань з боку регулятора, на це з моменту подання останнього звіту відводиться 30 діб. Якщо такі є, попередньо проводиться контрольна перевірка документів, на підставі якої фірма вимагає відшкодування. Відповідно, визначити точний термін неможливо.

Далі зупинимося на ключових моментах, що стосуються ПДВ у Чехії:

 1. ПДВ нараховується на всю вартість товару чи послуги (включаючи акцизи та витрати на транспорт, збори на митниці).
 2. Від ПДВ звільнено експорт послуг, виняток становлять лише держави-отримувачі, що входять до складу Європейського союзу. З імпортом ситуація зворотна.
 3. Право вести взаємний облік надається лише фірмам-платникам ПДВ.
 4. За відсутності виручки ставити податок до відрахування по придбаних товарах не можна.
 5. Суми зазначаються у кронах, для конвертації валют береться офіційний курс Національного банку на дату придбання податкових зобов’язань.
 6. ПДВ нараховується на основі фактури, що виділяється в окрему суму із зазначенням процентної ставки.
 7. Якщо товари та послуги, сплачені постачальнику, не належать до витрат компанії та економічної діяльності, розраховувати на повернення ПДВ неможливо.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію? Зв’яжіться з нами.

Бізнес-віза по фірмі (підприємницька віза) на 2 роки/ВНЖ у Чехії

Бізнес-віза по фірмі (підприємницька віза) на 2 роки/ВНЖ Чехії видається на 2 роки з правом продовження. Для її отримання недостатньо просто зареєструвати компанію, потрібно довести, що вона вела діяльність протягом щонайменше 6-12 місяців. Для цього випливає:

 • здавати бухгалтерську звітність;
 • сплачувати мінімальний податок;
 • зробити сайт та орендувати офіс;

Якщо Ви не плануєте вести бізнес і Ваша єдина мета при реєстрації фірми – отримання бізнес-візи, ми самостійно створимо для Вашої компанії сайт, орендуємо офіс, зробимо обороти, підготуємо та подаємо бухгалтерську звітність до податкової. Якщо Ви не маєте можливості чекати 6-12 місяців, Ви можете скористатися оформленням дворічної робочої візи (ВНЖ).

Наші послуги з реєстрації фірми у Чехії

Ми пропонуємо 3 пакети послуг з реєстрації фірми у Чехії. У рамках пакету “Все включено” ми гарантуємо:

 1. Реєстрацію нової компанії (S.R.O.).
 2. Юридична адреса, зареєстрована в офісній будівлі 2 657 м2 з табличкою та можливістю проведення зустрічей з клієнтами та державними службовцями.
 3. Відкриття рахунку для статутного капіталу у чеському банку.
 4. Статутний капітал у розмірі до 1000 – 20 000 крон.
 5. Оформлення простої ліцензії, що включає 82 види діяльності.
 6. Оплату всіх державних мит.
 7. Підготовка нульового бухгалтерського звіту за перший рік після реєстрації фірми.
 8. Всі супутні послуги.

Ми також готові надати додаткові послуги фірми в Чехії:

 1. Бухгалтерія.
 2. Відкриття корпоративних банківських рахунків.
 3. Ведення компанії.
 4. Реєстрація ПДВ.
 5. Зниження налогу з 21% до 8-10% шляхом правильного ведення витратної частини діяльності підприємства (збільшуються відрахування, цим зменшується оподатковувана база).
 6. Оформлення всіх видів складних ліцензій (ремісничі, пов’язані, концесійні).
 7. Номінальний сервіс.
 8. Статутний капітал 1-2 000 000 крон.
 9. Закриття/перепис/ліквідація фірми.
 10. Підбір персоналу.
 11. Купівля та оренда нерухомості в Чехії, іпотечне кредитування.
 12. Вид на проживаня в Чехії (довгострокова робоча, бізнес-віза).

У нас Ви можете придбати готову фірму в Чехії з ПДВ/без ПДВ за вигідною ціною.

Чому для реєстрації фірми у Чехії обирають PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o.?

Чому для реєстрації фірми у Чехії звертаються до нас? На це є безліч причин:

1. Працюємо на ринку з 2004 року, тобто вже 20-й рік.
2. Здійснюємо реєстрацію фірми за 1 робочий день.
3. Ми впевнені, що наша ціна нижча за ринкову, якщо Ви знайдете нижчу ціну, ми надамо Вам 10% знижку від вартості конкурента.
4. Співпрацюємо з клієнтами на підставі договору з гарантією та штрафними санкціями за недотримання термінів з нашого боку.
5. Працюємо на результат. 100% гарантія повернення грошей у разі невиконання послуг.
6. Прозорість угод та законність діяльності, усі статутні документи нашої фірми Ви можете побачити на сайті.
7. Усі послуги в одному місці: реєстрація та ведення фірми, бухгалтерія, відкриття корпоративних банківських рахунків, ПДВ, номінальний сервіс, закриття/ліквідація фірми, оформлення резиденції, освіта, купівля нерухомості, іпотека. Також у нашому штаті є дипломований чеський юрист. Не кожна компанія може похвалитися наявністю такого співробітника.

Відповіді на запитання, що часто ставляться

Яка мінімальна ціна реєстрації фірми у Чехії у 2024 році?

Ми можемо запропонувати Вам 3 пакети послуг на вибір. Вартість реєстрації компанії в Чехії в 2024 році стартує від 599 євро.

Скільки коштує пакет Все включено з реєстрації фірми в Чехії?

Ціна пакету “Все включено” з реєстрації фірми в Чехії – 999 євро.

Який термін реєстрації фірми у Чехії у 2024 році?

Термін реєстрації фірми в Чехії в 2024 стандартно – до 1-3 днів. Його можна скоротити, купивши готову компанію.

Що таке номінальний сервіс у Чехії?

Номінальний сервіс у Чехії – це послуга, яка передбачає, що директором під час реєстрації Вашої фірми у Чехії виступить громадянин/резидент однієї з країн ЄС/Чехії та візьме на себе всі зобов’язання по фірмі.

Яка ціна номінального сервісу у Чехії у 2024 році?

Ціна номінального сервісу в Чехії в 2024 році стартує від 99 євро на місяць і визначається індивідуально, залежно від діяльності фірми, її оборотів.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію? Зв’яжіться з нами.

Наші клієнти

hostforweb
vtk svyaz
obhodni dum agro smart s.r.o.
theseus lab
gesper technology
assemblage point
hk company directory
belmond capital
token development
kávové zrno
prom postach
alon software
godaddy
vlad group
Webster inc

Галерея