Житлова та нежитлова нерухомість у Чехії Друк


Нерухомість у Чехії чи квартира у Празі – це придбання, яке сьогодні перестало бути межею мрій для багатьох мешканців країн СНД. Тим часом привабливість Чехії для постійного проживання або тимчасових поїздок не зменшилася. На даний момент, крім того, що в такому місті як Прага нерухомість представлена ​​найрізноманітнішими видами, купити її може будь-хто. При цьому нерухомість в Чехії або квартира в Празі стане дійсно вигідним придбанням, особливо якщо скористатися допомогою холдингу PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o.

Для багатьох покупка нерухомості в Чехії або покупка квартири в Празі може бути дуже вигідним вкладенням, адже в Чехії золота земля. На сьогоднішній день придбання нерухомості в Чехії вигідне з низки причин:

 • Прийнятні ціни. Мінімальна вартість нерухомості в Чехії може варіювати в межах 10 – 15 тисяч Євро. Безумовно, враховуються багато факторів, таких як загальна площа, планування, розташування. Проте в порівнянні з будь-яким великим містом СНД, нерухомість у Чехії буде дешевшою або обійдеться в таку ж суму.
 • Можливість вигідного інвестування. Навіть якщо у Ваших планах на життя не значиться переїзд до Чехії на постійне проживання, нерухомість у Чехії може бути розглянута Вами як чудовий об’єкт для інвестицій. Завдяки послугам нашого холдингу, Ваша нерухомість у Празі набуде вигідного орендаря і приноситиме 10-15% річних зі своєї оренди.
 • Лояльні держава та банки. Відповідно до своєї політики щодо іноземців, Чехія дає можливість придбати нерухомість, взявши додаткові кредитні кошти. Це стане ще однією перевагою, оскільки тут працює одна з найрозвиненіших систем іпотечного кредитування у Європі. У результаті, купити квартиру в Празі або іншу нерухомість в Чехії можна, маючи 20% як початковий внесок, а залишок суми перекрити іпотекою. Примітно, що й умови такого кредиту будуть набагато вигіднішими, ніж те, що сьогодні пропонує більшість банків. І це не порожні слова – іпотека на покупку нерухомості в Чехії або квартири в Празі може бути видана терміном до 25 років з можливістю дострокового погашення, а відсоткова ставка за кредитом складе від 1.99% річних.
 • Гостинна держава. Порівняно з іншими європейськими країнами Чеська Республіка найбільш дружелюбно налаштована до вихідців із країн СНД. Тому, купивши квартиру або будь-яку іншу нерухомість у Празі в Чехії, Ви отримаєте хороший шанс дізнатися ближче цю державу, вивчити її історію та багату культуру.

Послуги холдингу з купівлі-продажу нерухомості в Празі складаються з:

 • підбору необхідного об’єкта на основі побажань клієнта та його фінансових можливостей;
 • оцінки інвестиційної привабливості нерухомості в Чехії, квартири в Празі та надання Клієнтам бізнес-плану щодо отримання прибутку;
 • благоустрою: фахівці нашого холдингу підберуть необхідні предмети інтер’єру та меблі для Вашої нерухомості в Чехії, квартири в Празі, підключать потрібні інженерні комунікації, а також запропонують свої послуги за іншими напрямками;
 • сприяння у разі необхідності підготовки об’єкта до перепродажу та збору необхідних документів для участі Вашої квартири або іншого нерухомого майна в Чехії в аукціоні (подібні торги дуже популярні в Чеській Республіці);
 • допомоги в отриманні документів, необхідних для оформлення посвідки на проживання, а також подбаємо про вирішення інших супутніх питань. Ваша нерухомість у Чехії чи квартира у Празі стане лише початком нового життя!

Завдяки старанням холдингу PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o., така країна як Чехія та її нерухомість стає більш доступною для покупців із країн СНД!

Переконайтеся самі, як прекрасна Прага, нерухомість у місті та його околицях Ви зможете подивитися зі спеціалістами нашого холдингу.

Про кожен розділ нерухомості в Чехії детальніше:

Новобудови в Чеській Республіці

Недвижимость в Чехии, недвижимость в Праге, новостройкиОдним з регіонів Чехії, що розвиваються, в плані будівництва нового житла, є Прага: нерухомість первинного класу тут можна вибрати з великої кількості пропозицій. Звісно, ​​у столиці вартість житла буде вищою, ніж в інших регіонах. Ви маєте чудовий варіант: придбати квартиру в Празі на етапі будівництва. Ви можете не турбуватися про терміни закінчення будівництва – все буде завершено відповідно до договору. Для наочності вибору ми рекомендуємо ознайомитися з фотографіями. Тут Ви побачите приклади внутрішнього оздоблення квартир, а також особливості планування житла. Детальніше…

Вторинний ринок нерухомості у Чехії

Недвижимость в Чехии, недвижимость в Праге, вторичный рынок

Це найбільш «строката» група речень. Тут, у свою чергу, можна виділити три основні підгрупи:

квартири в Чехії в історичних ренесансних будинках або будинках галерейного типу XVIII – початку XIX століть;

 • квартири в Чехії в цегляних будинках, чия дата будівництва може починатися з 30-х років XX століття і закінчуватись п’ятдесятими;
 • квартири у Чехії в панельних будинках часів соціалізму, будівництво яких супроводжувалося до середини 90-х років ХХ століття;
 • сучасне будівництво середини 90-х років минулого століття і досі.

Якщо Вас зацікавив вторинний ринок житла в Чеській Республіці, скористайтесь, будь ласка, пошуком або напишіть у заявці Ваше запитання.

Будинки та котеджі в Чехії

Новостройки - дома в Чехии

Наші співвітчизники, замість квартир у Празі, Пльзені, Карлових Варах та інших містах, нерідко купують приватну нерухомість – будинки та котеджі. Це відмінна можливість вкласти кошти в дійсно якісну та нову нерухомість Чехії (будівельні компанії виконують кожен об’єкт під жорстким контролем, дотримуються всіх термінів будівництва та використовують оздоблювальні матеріали лише високої якості). На виконану роботу та всі матеріали дається гарантія. Ви також можете замовити покращене оздоблення Вашого майбутнього житла.  Детальніше…

Земельні ділянки у Чехії

Недвижимость в Чехии, недвижимость в Праге, земельные участки

Окрім покупки квартир у Празі та інших містах, люди часто розглядають питання про придбання земельних ділянок у Чехії.
Хочемо відзначити, що саме придбання земельної ділянки є досить складною справою з юридичного погляду. Так, наприклад, якщо Ви купуєте земельну ділянку під сільськогосподарські потреби, Ви ніколи не зможете побудувати на ній будинок. Холдинг PERSPEKTIVA IMPEREAL s.r.o. знайомий з такого роду «підводним камінням» і надасть Вам кваліфіковану юридичну підтримку під час угоди.

Елітна нерухомість у Чехії

Элитная недвижимость, Недвижимость в Чехии, недвижимость в Праге

До цієї категорії переважно входять квартири в історичних ренесансних будинках кінця XVIII – початку XIX століття, як правило, у Празі, Карлових Варах та інших містах з багатою історією та архітектурою. Також до цієї категорії можна додати нерухомість класу люкс, у таких великих містах, як Прага. Варто особливо відзначити, що саме в цій категорії останнім часом спостерігається найдинамічніше зростання цін.

Незайвим буде знати, що, якщо Ви вибираєте елітну нерухомість, Ви житимете в самих центральних і комфортних районах. Наприклад, якщо Ви купуєте квартиру в ренесансному будинку, то, швидше за все, він перебуватиме в районах Прага – 1, 2, 3 – тобто в історичному центрі. Якщо Ви хочете стати власником ексклюзивного, королівського житла, Вам слід звернути увагу на костели, замки або цілі готелі, які також шукають своїх покупців.

Отже, якщо Вас цікавить квартира або інша нерухомість в Празі або будь-якому іншому місті Чеської Республіки, Ви можете ознайомитися з основними пропозиціями за допомогою пошуку, а також надіслати нам заявку, щоб ми підшукали Вам потрібний варіант.

Пошук по об’єктах нерухомості Чехії

Тут розміщено найбільшу базу нерухомості на всьому чеському ринку. Об’єктів нерухомості дуже багато (більше 50.000 оголошень), тому необхідно деякий час чекати на обробку пошуку (максимально до 2-3 хвилин). У разі зависання – перезапустити сторінку. Вибачаємось за незручності.

Галерея