Замовте живі ялинки з доставкою — спеціальний сервіс у Чехії

Замовте живі ялинки з доставкою — спеціальний сервіс у Чехії. Тепер у чехів є можливість взяти додому живу різдвяну ялинку за допомогою спеціального сервісу. Більшість громадян дбають про природу і не хочуть купувати зрубану сосну. Але й пластикові варіанти підходять не всім. Справжня хвоя все ж виграє у штучних аналогів. Що ж робити в цьому випадку? Вихід є купити маленьку хвойну ялинку в горщику. Після свят за бажання її можна висадити в ґрунт. 

Однак варто пам’ятати, що хвойні дерева потребують особливого догляду, інакше вони можуть не прижитися і загинути. Якщо Ви не хочете висаджувати дерево в землю або у Вас немає місця для цього, після свят співробітники сервісу заберуть рослину назад. Чеське сімейне підприємство пропонує унікальну послугу з оренди різдвяних ялинок. Завдяки цьому святкові хвойні дерева не закінчують свої дні на звалищах. За допомогою спеціального сервісу компанія здійснює доставлення ялинок жителям Праги, Бенешова, Табора і Кладно.

В асортименті чеської компанії є будь-які живі ялинки на вибір. Представники ферми розкажуть Вам, як правильно доглядати за хвойним деревом у горщику. Після закінчення свят компанія поверне ялинку на ферму. І таким чином наступного року хвойне дерево може подарувати радість комусь іншому. Щоб зробити замовлення, Вам необхідно спочатку переглянути каталог на сайті. Після оформлення заявки Ви отримаєте підтвердження електронною поштою з інформацією про оплату. Уже за тиждень до наміченого доставлення з Вами зв’яжуться телефоном, щоб узгодити точну дату. Це дає Вам чудову можливість насолоджуватися зеленою красунею під час свят, не завдаючи шкоди природі. При цьому Ви можете бути впевнені, що ялинка не буде викинута, а навпаки, повернеться на ферму і буде використовуватися за новим призначенням.

Галерея