Підозріла подія: спроба отримання кредиту в Празі за чужими документами

Підозріла подія: спроба отримання кредиту в Празі за чужими документами. У Празі поліція продовжує шукати злочинця, який вкрав документи з чужої машини і намагався взяти на них кредит у банку в розмірі 850 000 крон. За повідомленнями поліцейських, зловмисника можуть скоро спіймати та посадити до в’язниці на 2 роки. Чоловік скоїв свій злочин ще влітку, а саме наприкінці серпня. Однак через те, що знайти його поки що не вдалося, поліцейські служби звертаються до громадян і незалежних організацій Чехії по допомогу.

Подія сталася таким чином: чоловік віком 42 роки, власник машини, припаркувався на автостоянці на площі Kozinovo náměstí (Прага-10). Вранці чоловік виявив, що в автомобілі відсутня його сумка з документами. Зникли також черевики для гольфу та низка інших особистих речей. Власник одразу ж звернувся по допомогу в поліцію, де написав заяву про крадіжку. Зловмисник у цей момент вирішив скористатися чужими документами й спробував у банку відкрити рахунок і взяти великий кредит. Йому вдалося якимось чином обдурити співробітників банку і відкрити кілька грошових рахунків. Однак у кредиті на суму 850 000 зловмиснику відмовили. Слідчі опублікували фото цієї людини. Ним виявився чоловік віком 35-40 років, одягнений у червону куртку, червоні шорти, темну футболку і чорні кросівки з фіолетовими шнурками.

На записі відеоспостереження видно, що приблизно чоловік має середню статуру і зріст 180 см. На момент перебування в банку цей чоловік був з поголеною головою. Поліція оприлюднила ці фото та відео-документи з метою впізнати особу того, хто скоїв злочин. Поліція просить усіх свідків у цій справі набрати екстрений номер 158, щоб якнайшвидше злочинця було знайдено і він отримав заслужене покарання за статтями про кредитне шахрайство і порушення прав власника.

Галерея