Авторитет Чехії в очах США зміцнився завдяки Україні

Авторитет Чехії в очах США зміцнився завдяки Україні. Сьогодні Сполучені Штати Америки розглядають Чеську Республіку та Польщу як найбільших та найнадійніших партнерів у Центральній частині Європи. Країни розвивають нові спільні проекти не лише у галузі військових технологій, а й ядерної безпеки, а також космічних досліджень.

Чеська Республіка, за словами офіційних осіб Сполучених Штатів Америки, наразі є важливим гравцем на геополітичній арені. Звичайно, важливу роль у цьому відіграє війна в Україні. Чеська Республіка активно розвиває свою військову промисловість, а також покращує обороноздатність. Наприклад, найближчим часом країна закупить у Сполучених Штатів Америки нові винищили для захисту власних кордонів та іншу військову техніку, яку не може виробити. Про це повідомили деякі компанії в Чехії .

Нагадуємо, що наша компанія надає комплексні послуги з Чехії: реєстрація фірми, подальше ведення, бухгалтерське обслуговування, номінальний сервіс, оформлення посвідки на проживання. Зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації.

Галерея