Хокеїсти з Чехії обіграли Австрію на чемпіонаті світу

Хоккеїсти з Чехії обіграли Австрію на чемпіонаті світу, що проходить у Копенгагені. У травні пройде 82-й чемпіонат світу з хокею. На завершальному етапі беруть участь найкращі команди, всього 16 збірних. Серед них, за підсумками ігор, будуть відібрані найуспішніші, які боротимуться за перше місце. Першість розігруватиметься по етапах, спочатку чвертьфінал, потім півфінал та остання фінальна гра.

Всі 16 команд розділені на дві групи. Боротися за першість будуть чотири найкращі команди з кожної групи. У своїй групі чехи обіграли австрійців із рахунком 4:3. У чехів Томаш Гіка закинув дві шайби у ворота ворога. Філіп Хітіл та Доменік Кубалік також відзначилися тим, що забили шайби австрійцям. Костянтин Комарек із команди суперників чехів забив шайбу двічі, і ще один гол – на рахунку його соратника за командою.

В результаті програшу австрійці у своїй групі зайняли дуже низьку позицію, щоб пройти далі. А чеська команда забезпечила собі третє місце та вихід на наступний етап боротьби.Як виявилося, спортивне навчання в Чехії a> знаходиться на гідному рівні, завдяки чому команда країни змогла піднятися так високо. У чвертьфіналі чехам доведеться зустрітися із командою, яка в іншій групі опиниться на другому місці. І від результату гри буде залежати подальше просування команди хокеїстів до першого місця в чемпіонаті.