Хокеїсти з Чехії залишилися без нагород

Хоккеїсти з Чехії залишилися без нагород на Чемпіонаті світу. Сил, енергії та майстерності хокеїстів чеської збірної чеської збірної вистачає для того, щоб вийти з групи та практично дійти до фінальних поєдинків. Але серед найкращих команд світу спортсмени програють, тому що їхні суперники виявляються надто сильними. Це дуже прикро, бо така ситуація повторилася вкотре. Тренер чеської збірної сказав, що хокеїсти розлючені та розчаровані, але змінити ситуацію вже не зможуть. Вони боролися до кінця, але суперник виявився надто сильним і цього разу.

Востаннє удача посміхалася хокейною компанії з Чехії у 2012 році. Це був Чемпіонат світу з хокею, який проходив у Гельсінкі. Тоді чеська збірна змогла перемогти супротивника та посіла третє місце, здобувши бронзову медаль. З того часу суперники стають дедалі сильнішими і досвідченішими, тому чеській команді не щастить. А може, успіх відвертається від спортсменів.

У нинішньому році чемпіонат світу відбувся в Парижі.Чехи, як і раніше, змогли подолати всіх суперників у групі, забивши 5 шайб та пропустивши лише 3. У чвертьфіналі команді довелося зустрітися з росіянами. І ось тут трапився програш. Ще у першому періоді у ворота чехів влетіли дві шайби. Хоч скільки боролися чехи, пробити захист російської команди їм не вдалося. А у третьому періоді ще одна шайба опинилася у воротах команди Чехії. Таким чином, за розгромного рахунку 0:3 чеська хокейна збірна опинилася на четвертому місці.