Хокейні збірні Росії та Чехії зустрілися на льоду

Хокейні збірні Росії та Чехії зустрілися на льоду у рамках чемпіонату світу. Подолавши своїх суперників, ці дві команди знову опинилися віч-на-віч на льодовому покритті. У Російській Федерації та в Чеській республіці хокейні команди< /a> дуже сильні. Тому протистояння двох сильних хокейних клубів – це завжди цікава подія у світі спорту.

Росія та Чехія розігрують бронзову нагороду в чемпіонаті світу. Боротьба була дуже напруженою. Перша шайба полетіла до чеських воріт. Росіянин Михайло Григоренко за допомогою іншого російського хокеїста, який передав вдалий пас, забив шайбу у ворота команди з Чехії. Проте чеська команда не розгубилася і відповіла тим самим через 40 секунд. Далася взнаки хороша підготовка хокейної компанії в Чехії. Найкращі хокеїсти республіки не змогли вибачити росіянам забиту шайбу, і вже невдовзі Міхал Ржепік послав гол у ворота російського супротивника. Перший період видався багатим на забиті шайби, за півтори хвилини до кінця ще один чеський хокеїст Домінік Кубалик покращив рахунок своєї команди, відправив ще одну шайбу росіянам у ворота.

Чеська команда могла б перемогти, якби в другому періоді росіяни не зрівняли рахунок. На другій хвилині російський хокеїст Артем Анісімов забив ще одну шайбу чехам, внаслідок чого рахунок став 2:2 та зберігався незмінним до кінця матчу.