Жителі Чехії вважають, що великі непотрібні речі з вулиці заберуть

Жителі Чехії вважають, що великі непотрібні речі з вулиці заберуть інші люди. У Празі є спеціальна муніципальна служба, яка займається збиранням великогабаритного сміття. Викинути непотрібні побутові речі великого розміру, городяни можуть безкоштовно. Однак часто проблемою стає те, що контейнери для великих побутових предметів розміщені рідше по місту, ніж звичайні баки для сміття. Для когось точка збору великого сміття виявляється близько до будинку, а для когось далеко від приватної особи. noopener noreferrer”>нерухомості в Празі. Тому мешканці міста не несуть своє сміття великих розмірів у призначені для цього місця, а залишають біля звичайних сміттєвих баків.

Такі дії мешканців міста створюють проблеми муніципальним службам, які займаються прибиранням сміття. Місця встановлення баків для звичайних побутових відходів не об`їжджають машини з великими ємностями. Тому щоб забрати відходи великих розмірів, доводиться спеціально відправляти службовий транспорт і вивозити кинуті речі за рахунок міського бюджету.

У Празі провели опитування, в результаті якого з`ясували, що більше половини жителів виносять непотрібні побутові речі, думаючи, що їх забере хтось інший і використовуватиме у господарстві. Більшість городян знає про спеціальні контейнери, проте користується ними рідко, тому що баки знаходяться далеко від них. noreferrer”>квартири в Празі. Заступник мера міста обмірковує проект, під час якого непотрібні речі можна буде передати тим, хто дійсно їх потребує. Це дозволить покращити добробут бідних сімей та зменшити кількість відходів на звалищах.

Галерея