Команда хокеїстів із Чехії перемогла росіян

Команда хокеїстів з Чехії перемогла росіян на чемпіонаті світу з хокею в Данії. На чемпіонаті світу знову зібралися національні збірні різних країн, щоб побороти хокей. Після трьох ігор із різними суперниками зустрілися збірні з Чехії та Росії. Ці дві команди грають дуже активно, приносячи море задоволення їхнім шанувальникам і вболівальникам. Спортсмени не здаються у грі, навіть якщо удача не на їхньому боці.

До моменту зустрічі росіяни вже відіграли три гри з розгромним рахунком, показавши дуже високу підготовку своєї хокейної збірної цього року. Чеська команда також зустрілася з трьома суперниками, забивала шайби їм та отримувала від них у відповідь. Боротьба на льоду хокейної компанії з Чехіїз росіянами почалася дуже напружено. Вже за перший період три шайби влетіли у ворота, причому дві з них забили чеські хокеїсти. Другий період був також урожайним на голи, ще три шайби влетіли у ворота. В результаті рахунок зрівнявся та став 3:3. Третій період був дуже напруженим, але противникам не вдалося змінити рахунок. В результаті гра вийшла за часові рамки зустрічі та перейшла до овертайму. Вже саме у цей час фортуна посміхнулася чеському спортсменові і у ворота росіян полетіла додаткова шайба. Таким чином, після напруженої боротьби Чехія відстояла свою честь та виграла у збірної РФ з рахунком 4:3.