Команда із Чехії обіграла футболістів Словаччини

=”font-weight: 400;”>Команда з Чехії обіграла футболістів Словаччини в рамках Ліги Націй УЄФА. Ліга Націй – турнір, який проходить між європейськими футбольними командами. Раз на два роки європейські країни змагаються одна з одною, чия гра у футбол краща. Під час розподілу в одній групі опинилися Україна, Чехія та її сусідка Словаччина. Таким чином, сусідам по Європейському континенту, які мешкали колись в одній країні, випало змагатися. “_blank” rel=”noopener noreferrer”>у футболі.

У третьому турі Словаччина приймала у своїй країні футбольну команду з Чехії.Гра проходила на стадіоні «Антон Малатінскі». Перший тайм пройшов абсолютно нейтрально, так і не принісши голів жодній команді. На початку другого тайму перший гол у грі забив чеський нападник. За кілька хвилин словацький футболіст також запустив м`яч у ворота супротивника. Ближче до кінця гри знову чеський футболіст забив гол, чим приніс перемогу своїй команді. Таким чином, гра завершилася з рахунком 2:1 перемогою чехів на словацькому полі.

Загалом у групі поки що лідирує Україна, команда якої вигравала вже двічі у матчах. Робітники, держслужбовці, бізнесмени в Чехії стежили за грою своєї команди і дуже хворіли. Її перемога принесла велику радість усім, хто цікавиться футболом.