Молодіжна футбольна команда Чехії виграла у росіян

Молодіжна футбольна команда Чехії виграла у росіян у товариському матчі з рахунком 1:0. Молодіжна збірна Росії знаходиться в Австрії в Леоганзі та готується до відбірного турніру. Тому в рамках підготовки спортсменів дві футбольні компанії з Чехії і Російської Федерації домовилися про товариську зустріч на футбольному полі. Матч відбувся у середу ввечері, і по своєму проходженню він був зовсім не дружнім. Команди боролися за м`яч, як на справжніх змаганнях, демонструючи агресію у грі. У цьому матчі важливіша сама гра, аніж рахунок, тому було багато замін. Крім того, вечір був дуже жарким, тому двічі гру переривали, щоб дати можливість попити води футболістам. Між представниками двох команд часто виникали силові поєдинки, але іноді сутички обходилися без попередження арбітра.

У першому таймі удача була на боці російської молоді, яка більше володіла м`ячем. Однак і чеські футболісти не відставали та постійно створювали небезпечні для суперників ситуації. Єдиний гол забив молодий чеський футболіст Ондржей Шашинка. У другому таймі росіяни намагалися організувати атаки на чеську браму, але їм так і не вдалося забити навіть один гол. До кінця матчу футболісти видихнулися, боротьба стала в`язкою, але так і не принесла зміни рахунку.