На чемпіонаті світу з хокею команда Чехії програла Росії

На чемпіонаті світу з хокею команда Чехії програла Росії з рахунком 3:2. Хокейні команди двох країн вже 20 разів зустрічалися на світовій першості. Після такого тривалого спілкування можна підраховувати, хто сильніший за чеху або росіян у хокеї. Десять разів матчі вигравали чехи, дев`ять разів перемога діставалася росіянам. Один поєдинок закінчився внічию. На чемпіонаті світу, що проходив у Словаччині у Братиславі, знову зустрілися давні суперники, приблизно рівні під силу. Цього разу успіх усміхнувся росіянам, вони виграли у збірної Чехії 3:2. Боротьба була дуже жорсткою, незважаючи на те, що у попередній зустрічі двох команд у рамках цього чемпіонату виграли росіяни. Компанія з Чехії зробила висновки, і до наступної гри підготувалася значно краще. Першу шайбу забили росіяни, проте чеські хокеїсти швидко зрівняли рахунок. Кінець першого періоду ознаменувався ще однією шайбою у ворота росіян і на перерву спортсмени пішли з перевагою чехів 2:1. У другій частині матчу росіянам вдалося забити ще одну шайбу своїм суперникам і рахунок зрівнявся 2:2. Боротьба була дуже сильною, адже йшлося про третє місце. Ледве не дійшло до бійки на льоду. У третьому раунді хокеїсти боролися із розлюченістю. Голкіпери відбивали атаки супротивника і рахунок ніяк не вдавалося змінити. У результаті гра перейшла в овертайм, де в булітах сильнішими виявилися росіяни. Вони змінили рахунок на свою користь. За підсумками матчу Росія вийшла на третє місце чемпіонату.