Правила оренди житла у Чехії зміняться

Правила оренди житла у Чехії зміняться. За заявами уряду, зміни торкнуться не лише орендарів, а й орендодавців. Після того, як вони будуть прийняті, нарешті перерветься ланцюжок короткострокових договорів оренди. Також власники нерухомості зможуть більш прискорено виселяти мешканців.

У Чеській Республіці багато громадян (приблизно п’ята частина) проживає в орендованому житлі і нові правила дозволять убезпечити процес оренди для обох сторін. У Німеччині, наприклад, цей показник вищий. Майже половина громадян країни живе в орендованій нерухомості . Але це зовсім не означає, що їхнє фінансове становище гірше, ніж у тих, хто живе у своєму будинку чи квартирі.

Найчастіше договори на оренду укладаються на строк менше року або від одного до двох років. Влада Чеської Республіки пропонує запровадити таку зміну: перші два договори оренди, якщо сторони договору будуть одні й ті самі, можна укладати на строк менше трьох років, а наступні договори, тобто починаючи з третього договору, можуть бути укладені лише на три роки і більше .

Галерея