Росія обіграла Чехію у хокеї

< span style="font-weight: 400;">Росія обіграла Чехію у хокеї у груповому матчі. У Словаччині проходить чемпіонат світу з хокею. Давні суперники Російська Федерація та Чеська республіка знову зустрілися на льоду. Цього разу російська збірна виявилася сильнішою, хоча чехи боролися за перемогу дуже активно.

Коментатори відзначали високий професіоналізм російської команди. Серед гравців дуже виділялися троє: Гусєв, Кучеров та Анісімов, які мають чудову техніку та нестандартне ігрове мислення. Відзначали пари нападаючих, які також професійно грали.

Чеська команда виступала дуже активно, захищаючи свої ворота. Проте за професіоналізмом та організацією хокейна компанія з Чехії цього разу поступилася росіянам. Чехи програли з рахунком 3:0. У першому періоді була забита одна шайба і тривала дуже важка боротьба. У другому періоді чеська команда пропустила ще одну шайбу. Наприкінці третього періоду росіяни змогли забити третю шайбу і рахунок став остаточним.

Росії пророкують золоту нагороду, оскільки вона показує високий рівень хокею на цьому чемпіонаті. Проте коментатори вважають, що про золото говорить рано, оскільки ситуація може змінитися будь-якої миті. На чемпіонаті зібралися дуже сильні команди, серед яких є лідери, здатні здолати росіян.