Що таке “Служба єдиного вікна” в Чехії?

Що таке “Служба єдиного вікна” в Чехії? Ця служба була створена в Чеській Республіці влітку 2021 року. У Чехії її називають OSS. Вона має безліч різних режимів, проте найпоширенішим є режим, що застосовується для сектора В2С Європейського Союзу. OSS допомагає реалізаторам, які працюють в інтернеті, виконувати обов’язки з ПДВ. Раніше власники інтернет-магазинів, які реалізовують продукцію фізичним особам у ЄС, мали стежити за оборотом у кожній державі. Понад те, кожної держави встановлювався власний ліміт. І якщо він перевищувався, продавець мав реєструватися для ПДВ у тій самій країні та сплачувати податок.

Сьогодні якщо продавець здійснив реєстрацію в системі OSS, він реєструється лише в одній податковій інспекції та сплачує ПДВ лише в одній державі, наприклад, ПДВ у Чеській Республіці. Ліміт для всіх держав є єдиним – 10 тисяч євро на рік по всьому ЄС. Звіт з ПДВ подається один раз на квартал через систему OSS. Реєстрація у OSS добровільна.

Для отримання безкоштовної консультації з реєстрації фірми в Чехії , ведення бізнесу, ПДВ, працевлаштування зв’яжіться з нами прямо зараз.

Галерея