Щорічний Польський день буде проведено у центрі чеської столиці

Pol'skiy den' budet виконаний в центрі чешской stolitsyЩорічний Польський день буде проведено у центрі чеської столиці. Це означає, що тут обов’язково прозвучить національний та сучасний музичний супровід, організовуватимуться пікніки та навіть різні розважальні програми, розраховані на дорослих чи молодь. Чеським сім’ям з дітьми, а також іммігрантам у Чехії буде чим зайняти себе та підростаюче покоління цього дня.

Захід пройде у центрі Праги.

Призначено його на 17.06.2023. 

Час проведення: з 14:00 до 21:00. 

Адреса проведення Польського дня: Valdštejnská 153/8, Malá Strana.

Цього дня в районі Praha 1 буде цікаво та смачно! Постійні відвідувачі дуже чекають на участь у щорічному тематичному святі, яке знову пройде в саду посольства Республіки Польща. Зазвичай цей зелений куточок закритий, але до свята Польського дня тут буде оголошено доступ для всіх відвідувачів.

Гості заходу матимуть можливість насолоджуватися:

  1. Презентація туристичних регіонів Республіки Польща.
  2. Дегустацією польських страв та найкращих делікатесів.
  3. Музичними виступами гуртів із Польщі.
  4. Показ польських кінофільмів.
  5. Участю у майстер-класах.
  6. Цікавими конкурсами.
  7. Розвагами.

Організатор цього заходу незмінний: Польський інститут у Празі. Він викладає всю докладну інформацію на своєму інтернет-ресурсі. Вхід на захід безкоштовний. 

Чекають на всіх охочих поринути в атмосферу Польщі, не виїжджаючи нікуди з Праги. Особливо розраховують на відвідини свята сім’ями з дітьми. Для найменших відвідувачів організаторами розроблено спеціальну дитячу програму.

Галерея