Спортсменка із Чехії Мартіна Саблікова побила власний рекорд

Спортсменка з Чехії Мартіна Саблікова побила власний рекорд на дистанції 500 метрів у ковзанярському спорті. Сабликова народилася в Южноморавском краї 1987 року. Як спортсменка вона рано виявила свої дивовижні якості. Вона проходила спортивне навчання в Чехії. > і вже з 14 років почала виступати у спорті. Першими у її житті стали чемпіонати юніорів. За кілька років серед юніорів вона посіла друге місце. Коли Сабликовій виповнилося 18 років, спортсменка перейшла у дорослий спорт, де їй довелося змагатися з досвідченими спортсменами. На Олімпіаді 2006 року у ковзанярському спорті вона опинилася на 7 та 4 місці на різних дистанціях. А 2007 рік приніс Сабліковій перемогу у багатоборстві. Після цього почалася її переможна хода у спорті.

Мартина Саблікова успішно виступала на дистанціях 1500, 3000 та 5000 метрів у ковзанярському спорті та класичному багатоборстві. Практично у всіх поєдинках вона вигравала, іноді поступаючись лише найкращим спортсменам. У 2018 році Сабликова мала програш, який став результатом травми.Загалом за свою кар`єру талановита спортсменка встановила багато рекордів. Цього року на чемпіонаті світу в Калгарі вона встановила два рекорди: на дистанціях 3000 та 5000 метрів. Після травми, після програшу спортсменка знову у чудовій формі. На 5000 метрів попередній рекорд також належав їй та становив 6 хвилин, 42,66 секунди. Саблікова так прагнула виграти, що зменшила цю цифру та пролетіла дистанцію за 6 хвилин 42,01 секунди. А дистанцію 3000 метрів їй вдалося пробігти за 3 хвилини 53,31 секунди, що також стало рекордом. Сама спортсменка не очікувала таких результатів і дуже щаслива не лише за свою перемогу, а й за свої досягнення.