У Чехії багато громадян не мають заощаджень і не відкладають на пенсію

У Чехії багато громадян не мають заощаджень і не відкладають на пенсію . Згідно з останніми даними, 5 частина громадян Чеської Республіки не має фінансового резерву на випадок виникнення непередбачених ситуацій, оскільки хвороба, втрата роботи, втрата житла. Також у них немає жодних заощаджень на пенсію. У той час, як аналітики стверджують, що на пенсію громадяни повинні виходити, маючи заощадження в сумі не менше 2 мільйонів крон. Тоді їхній рівень життя після досягнення пенсійного віку не впаде.

За статистикою, дуже мало громадян Чеської Республіки відкладають кошти на тривалий термін. Як правило, накопичення роблять для покупки певного товару, автомобіля чи будинку. Однак зараз робити накопичення стало важче, насамперед через високу інфляцію, яка чинить навантаження на бюджет.

Молоді люди не створюють резерву зовсім, а чехи середніх років відкладають щомісяця від 2 до 8 тисяч крон. Громадяни від 55 до 65 років відкладають ще менше і лише 4 відсотки мають накопичення в межах 2 мільйонів крон.

Нагадуємо, що наша компанія надає комплексні послуги з Чехії: реєстрація та ведення бізнесу , відкриття ІП, бухгалтерія, імміграція, працевлаштування. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Галерея