У Чехії виявили підпільну тютюнову фабрику

У Чехії виявили підпільну тютюнову фабрику , під час обшуків також було затримано понад 10 людей. Затримані працювали на фабриці, виготовляли цигарки. Серед них: литовці, українці, грузини. Власникам тютюнової фабрики висунуто звинувачення в ухиленні від сплати податку у розмірі понад 100 мільйонів крон.

Ухилістів виявили під час проведення акції у рамках боротьби з підпільним виробництвом тютюнової продукції спільно з польськими та словацькими колегами. Крім безпосередньо тютюнової продукції, під час обшуків на фабриці виявили понад 2 мільйони крон, 50 тисяч євро готівкою, різні колекційні монети (приблизно 500 штук оцінною вартістю близько 400 тисяч крон). Також у гаражах на території тютюнової фабрики розташовувалися кілька дорогих автомобілів, вантажівка та причіп, оцінною вартістю 70 мільйонів крон. У Польщі було виявлено 2 підпільні тютюнові компанії та затримано 12 осіб, а у Словаччині ліквідовано дві виробничі лінії та затримано 7 осіб.

Нагадуємо, що наша компанія надає повний перелік консалтингових послуг у Чехії: відкриття бізнесу та приватного підприємництва, бухгалтерія, юридичні послуги, зміни по фірмі, ліквідація та закриття компаній, імміграція, працевлаштування. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Галерея