Українці мають зареєструвати свої автомобілі у Чехії

Українці мають зареєструвати свої автомобілі у Чехії. З січня 2024 року всі українці, які прибуватимуть до Чехії з метою отримання візи біженця, а також ті, хто вже отримав цей віз, зобов’язані зареєструвати свої автомобілі на території Чеської Республіки. Якщо громадянин України проігнорує цю вимогу, сума штрафу може досягти 30 тисяч крон. При виявленні правопорушення працівниками патрульної служби під час перевірки на дорозі штраф буде накладено одразу на місці.

Після прибуття до Чехії та отримання візи біженця у громадянина України буде рівно сім днів, щоб зареєструвати свій автомобіль. При реєстрації потрібно вказати свою актуальну адресу у Чеській Республіці. Це зроблено для того, щоб владі було куди надсилати штрафи про перевищення швидкості з дорожніх камер. При цьому правила обов’язкового страхування на автомобілі з українськими номерами не поширюються. Оскільки автомобілі зберігають українські номерні знаки, значить і страховка має бути оформлена в Україні, як заявляють чеські компанії .

Якщо незастраховане авто з України завдасть шкоди іншому авто на території ЧР, Чеське страхове бюро сплатить компенсацію потерпілому. Якщо авто було ввезено до Чехії понад 6 місяців тому, відшкодувати збитки повною мірою доведеться винній стороні.

Якщо Ви хочете зареєструвати свій автомобіль в Чехії швидко, без зайвого очікування, черг та бюрократичних зволікань, звертайтесь до нашої компанії. Ми надаємо послуги з проведення будь-яких змін, пов’язаних із реєстрацією авто в Реєстрі транспортних засобів Чеської Республіки. Наші фахівці підготують необхідні документи та вирішать усі питання за Вас. Вартість наших послуг більш ніж доступна. Щоб отримати безкоштовну консультацію та замовити послугу, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Галерея