З 2024 року на дитину в Чеській Республіці платитимуть більше

З 2024 року на дитину в Чеській Республіці платитимуть більше . З першого січня 2024 року допомога з догляду за дитиною буде збільшена. Сьогодні його сума становить 300 тисяч крон, а з 2024 року – 350 тисяч крон. Також буде знижено термін його використання з нинішніх чотирьох до трьох років. Проте батьки, як і раніше, зможуть залишатися у декретній відпустці чотири роки. Востаннє допомогу з догляду за дитиною збільшували 3 роки тому на 80 тисяч крон. Тобто 2020 року розмір допомоги становив 220 тисяч крон. Досягти компромісу в цьому питанні владі Чехії було непросто, суперечка йшла між партіями коаліції. 

Зазначимо, що Чеська Республіка у 2022 році витратила на виплату дитячої допомоги понад 30 мільярдів крон. Проте бюджет країни сьогодні перебуває у дефіциті. Спочатку планувалося, що у 2024 році дефіцит бюджету складе понад 230 мільярдів крон, тепер йдеться про цифри 230-280 мільярдів крон. 

Нагадуємо, що ми надаємо комплексні послуги з Чеської Республіки. Якщо Вас цікавить реєстрація фірми в Чехії , ведення бізнесу, бухгалтерські послуги, оформлення посвідки на проживання, працевлаштування, отримання іпотечного кредитування, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації.

Галерея