З Чехії на відпочинок дешевше добиратися автобусом чи потягом

З Чехії на відпочинок дешевше добиратися автобусом або поїздом . Якщо Ви живете в Чехії і цього літа плануєте відправитися на відпочинок до моря або в гори, рекомендуємо віддати перевагу автобусам або поїздам. Звичайно, якщо економія для Вас стоїть не на останньому місці. Адже саме ці види транспорту на сьогоднішній день є найбільш бюджетними. Якщо у Вас є власний автомобіль, то зупинити свій вибір поїздом або автобусом також має сенс. Крім того, що дорога в такий спосіб обійдеться Вам дешевше, Ви ще й зможете відпочити під час подорожі. Особливо комфортною дорога буде поїздом.

З Праги влітку курсує безліч поїздів до курортних міст Хорватії. З липня посадка на них також здійснюватиметься у Братиславі та Брно. Також із Чехії вже запущено рейси до Італії. А якщо Ви звикли відпочивати на польських курортах, то без проблем дістанетеся поїздом і туди. На Адріатику та інші морські курорти можна доїхати зеленим автобусом, вартість квитка з чеської столиці стартує від 1000 крон за одне місце. Курсують ці автобуси і до Барселони, а також на узбережжі Монако та Ніцци.

Нагадуємо, що якщо у Вас є питання щодо реєстрації бізнесу в Чехії , бухгалтерії, імміграції або працевлаштування, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Галерея