Багато таксистів у Чехії працюють за підробленими документами

Багато таксистів у Чехії працюють за підробленими документами . Цей факт з’ясувався під час нещодавньої перевірки таксистів на дорогах Чехії. Більшість порушників є вихідцями з пострадянських держав. Найчастіше підроблені документи таксисти-порушники замовляють у шахраїв в Інтернеті. При цьому звичайний пасажир, навіть якщо запитатиме документи у водія, швидше за все не зможе відрізнити підробку від оригіналу. 

Лише у Празі з початку 2023 року поліцейські виявили 140 водіїв служб таксі з підробленими документами. Причому всі вони працювали досить відомі компанії. Що відбувається з водієм, у якого виявили підроблене посвідчення водія? Його затримують на місці та передають у поліцію у справах іноземних громадян (відповідно, якщо водій є іноземним громадянином). Потім органи правопорядку порушують кримінальну справу у зв’язку з підробкою документів. Якщо справа дійде до судового розгляду, обвинувачений може отримати до трьох років колонії або заборону на діяльність. 

Багато мігрантів у Чехії заявляють, що придбати на чорному ринку підроблені документи досить просто. А деякі громадяни взагалі пропонують купити справжні документи. Громадянин не відвідує автошколу, а просто отримує посвідчення водія після того, як переказує гроші посереднику, який у свою чергу “співпрацює” безпосередньо з чеськими чиновниками.

Галерея