Якщо плануєте відправитися в тріп Європою, не забудьте заправити повний бак в Чехії.

Якщо плануєте відправитися в тріп Європою, не забудьте заправити повний бак в Чехії. Незважаючи на те, що вартість палива в Чеській Республіці останнім часом збільшилася, вона, як і раніше, нижча за всіх у Європі. Тому, не забудьте заправити автомобіль на чеській заправці, особливо якщо слідуєте до Західної чи Північної Європи. Справа в тому, що, наприклад, у Німеччині, Італії та Франції вища вартість акцизу, а значить і паливо коштує дорожче. А найдорожче пальне серед європейських країн у Швеції. 

Раніше ми писали, що найекономнішим способом дістатися на відпочинок для громадян Чеської Республіки залишається поїзд чи автобус. За останній місяць транспортні компанії додали нові рейси на європейські курорти, тож дістатися з Чехії на море або в гори стало простіше та дешевше. 

Нагадуємо, що наша компанія надає комплексні послуги з Чехії: реєстрація фірми в Чеській Республіці , ведення бізнесу, бухгалтерське обслуговування, юридичний супровід, купівля та продаж нерухомості, іпотека, оформлення посвідки на проживання, працевлаштування, робочі візи. Якщо ви маєте запитання, зв’яжіться з нашими менеджерами для отримання безкоштовної консультації. 

Галерея