Безліч іноземців подали заяви на ПМП Чехії.

Величезна кількість іноземців подали заяви на ПМП Чехії . Чеська влада заявила, що цього року очікує отримати більше 30 тисяч заяв на оформлення постійного посвідки на проживання в Чехії. Це практично на 25% більше, ніж торік. Про причини такого різкого стрибка не повідомляється. Навряд чи це пов’язано з великою кількістю біженців, які прибули до Чеської Республіки у 2022 році. Так як від моменту отримання тимчасового посвідки на подання до подання заявки на ПМП має пройти чимало часу. Найімовірніше на ПМЗ масово стали подавати іноземці, які живуть у Чехії по карті працівника та прибули до країни за програмою висококваліфікованих фахівців. Програма стартувала в Чехії якраз сім років тому.

Зазначимо, що сьогодні для отримання постійного посвідки на проживання в Чехії слід скласти мовний іспит. Кілька років тому його суттєво ускладнили і співробітники МВС вважали, що кількість охочих помітно знизитись. Але сталося протилежне. І не те щоб ускладнилася сама процедура складання мовного іспиту. Дуже складно загалом подати заявку на його здачу. Наприклад, сьогодні всі дати до кінця 2023 року вже зайняті. Також не доводиться сумніватися, що через велику кількість заявників збільшиться і термін розгляду заяв на ПМП у Чехії.

Наша компанія надає послуги з імміграції до Чехії під ключ, допомагає оформити ВНЖ та ПМП у Чехії. Якщо Ви маєте запитання, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації.

Галерея