Нічний експрес до Праги об’єднає одразу три столичні європейські міста

Нічний експрес до Праги об’єднає одразу три столичні європейські міста. На кінець березня наступного року заплановано введення в експлуатацію нічного поїзда, який прямуватиме за маршрутом Брюссель-Берлін із зупинкою в Амстердамі. Це дозволить створити зв’язок між чотирма європейськими центрами та сприятливо вплине на розвиток економіки регіону.

Таке транспортне сполучення допоможе чеським компаніям підвищити ефективність свого бізнесу. Вони зможуть швидко та легко пересуватися між ключовими європейськими центрами, між Берліном, Брюсселем, Чехією та Амстердамом. Це полегшить їм зустрічі з потенційними клієнтами, участь у конференціях, виставках та розширить їхню діяльність за межами Чеської Республіки. Потяг відправляється ввечері о 19:22 із зупинки у Брюсселі. До Праги він прибуває на Центральний вокзал о 10.56. Періодичність руху поїзда щотижня.

На маршруті передбачено 17 зупинок: 3 останні в Чехії. У зворотному напрямку поїзд відправляється із Праги о 18:04. У Брюсселі він очікується о 9:27 наступного дня. Цього року нічний експрес вперше вирушив у дорогу 25 травня. З того часу послугами цього поїзда скористалося близько 20 000 пасажирів. А в літні місяці місця в ньому були зарезервовані на всі сто відсотків.

На думку European Sleeper, додаткові зупинки у Дрездені та Празі здатні збільшити інтенсивність пасажиропотоку. 60% пасажирів, що залишилися, будуть задіяні на маршруті з Брюсселя до Німеччини. Втім, плани корпорації великі. У найближчі 2 роки European Sleeper має намір організувати рух поїздів маршрутом Амстердам — Барселона. Цей проект був схвалений Єврокомісією серед 10 експериментальних програм з модернізації транскордонних зв’язків між залізничними станціями в країнах Євросоюзу.

Галерея