Відкрити нову фірму в Чехії чи купити готову: що краще?

Відкрити нову фірму в Чехії чи купити готову: що краще?

  1. Якщо вам потрібна інформація про всі зміни в компанії, яку ви придбали, Ви можете дізнатися про них з Комерційного Реєстру в Чехії. На сайті цього органу опубліковані відомості про те, хто і коли став власником фірми, його директором або увійшов до складу ланки компанії, що управляє або контролює. При реєстрації нової фірми в реєстрі буде відображено ваші дані.
  2. У разі відкриття нової фірми, контроль всіх ділових процесів організації знаходиться у Вас в руках. Що є великою перевагою порівняно із ситуацією, коли Ви придбали чужу компанію. Адже в цій ситуації Ви не зможете бути на 100% впевнені, що немає жодних зобов’язань перед третіми особами, і всі угоди були зазначені у відповідних документах. Незважаючи на той факт, що основна відповідальність лежить на плечах керівника або директора фірми за його діяльність, борги та збитки все ж таки будуть стягуватися з балансу самої фірми.
  3. У новій компанії Ви разом із засновниками вирішуєте самостійно, яким буде розмір статутного фонду власного підприємства. Щоб збільшити розмір цього балансу Вам потрібно буде передбачити додаткові витрати на нотаріальні послуги.
  4. Але якщо у Вас є вже готова організація, то тут можна заощадити на деяких моментах. Адже не потрібно буде змінювати юридичну адресу компанії, не потрібно скасовувати ліцензію, що діє, вигадувати нову назву і так далі.
  5. У разі створення нової компанії Вам належить ретельне опрацювання багатьох деталей. Наприклад, потрібно створити ефективну систему управління, що включає необхідні органи контролю. Також потрібно буде готовим зробити відповідні поправки під час реєстрації фірми. 

Вивчивши вищевикладені пункти, не варто робити висновок, що краще не купувати готову компанію, а створювати все з нуля. Все індивідуально та залежить від різних обставин. Готове підприємство може стати чудовим виходом для підприємців, які шукають стандартних рішень. І в цьому випадку така фірма зможе повністю задовольнити вимоги своїх нових власників.

 

Галерея