Понад 75% чехів поїдуть у відпустку 2023 року

Понад 75% чехів поїдуть у відпустку 2023 року. Протягом останніх кількох років громадяни Чехії дуже втомилися: пандемія, війна в Україні, інфляція. З цих причин багато працюючих чехів не брали відпустки протягом двох попередніх років. Однак цього року, згідно з останніми опитуваннями, понад 75% громадян Чехії планують за будь-яку ціну вирушити у відпустку. Майже половина з опитаних хочуть полетіти на море літаком, а третина — вирушити за кордон на автомобілі.

При цьому опитані не хочуть витрачати великі кошти на відпочинок та бронювати дороге житло. Більшість із них заявили, що планують витратити на відпочинок у 2023 році менше, ніж у попередні роки, навіть незважаючи на зростання цін. Таким чином, їм доведеться заощадити на якості: обрати дешевший тур або скоротити кількість днів відпочинку.

Деякі громадяни Чехії мають намір продовжувати працювати дистанційно навіть у відпустці, проте експерти застерігають їх від цього кроку. У такому разі людина не зможе ні повноцінно відпочити, ні зосередитись на роботі та якісно її виконати.

Галерея