Скільки грошей у громадян Чехії йде на продукти на місяць?

Скільки грошей у громадян Чехії йде на продукти на місяць? Понад половина громадян Чеської Республіки витрачають від 6 до 10 тисяч крон на місяць. Останнім часом вартість продуктів харчування у Чехії відчутно зросла. Найбільш незахищеним верствам населення доводиться пристосовуватися до нових реалій, заощаджувати. Більшу частину продуктів тепер вони змушені купувати на розпродажах, вибирати товари з терміном придатності, що практично закінчився, які в супермаркетах продають на 60% дешевше.

Приблизно 30% громадян Чехії після підвищення цін на продукти скоротили свій продуктовий кошик. Якщо раніше до основного набору продуктів вони купували, наприклад, більше екзотичних фруктів, шоколаду, то зараз від додаткових покупок вони відмовилися. Інші перейшли на торгові марки та продукцію нижчої якості та вартості.

Не забувайте, що у нас Ви можете не тільки зареєструвати фірму в Чехії , але й замовити послугу ведення бізнесу, бухгалтерське обслуговування, оформити дозвіл на проживання, трудову візу, отримати іпотеку та багато іншого. Для безкоштовної консультації, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Галерея