Ви стали індивідуальним підприємцем у Чехії: який термін дії статусу?

Ви стали індивідуальним підприємцем у Чехії: який термін дії статусу? Статус індивідуального підприємця у Чеській Республіці (дозвіл на ведення підприємницької діяльності) видається на термін дії актуальної візи. Таким чином, якщо Ваша віза діє до кінця січня 2024 року, то ІП діє до цієї дати. 

Але не варто хвилюватися, статус індивідуального підприємця у Чехії досить просто продовжити. Однак, не пропустіть потрібну дату. Як тільки Вам видали новий візовий дозвіл на руки (карту), вирушайте до державного органу та просіть продовжити індивідуальне підприємництво. 

Якщо нову візу Вам ще не видали, а термін дії дозволу на підприємницьку діяльність вже спливає, потрібно піти до поліції та отримати документ, що підтверджує факт того, що Ваша віза перебуває на розгляді. На підставі цього документа Ви зможете продовжити ІП у Чехії. Термін, на який Вам видано дозвіл на підприємницьку діяльність, Ви можете побачити у витягу з державного реєстру.

Щоб отримати безкоштовну консультацію щодо реєстрації ІП в Чехії , його подальшому веденні та бухгалтерії, зв’яжіться з нами. 

Галерея