Який прибуток зобов’язує стає підприємцем у Чехії?

Який прибуток зобов’язує стає підприємцем у Чехії? Багато хто цікавиться питанням, який має бути дохід для реєстрації НП. Але не варто плутати поняття доходу та комерційної діяльності. Не кожен дохід говорить про те, що Вам слід відкривати НП чи фірму, навіть якщо дохід є суттєвим. І навпаки, якщо Ваша діяльність на сьогодні приносить лише 2000 крон, Ви вже маєте зобов’язання з відкриття юридичної особи.

Якщо Ви продаєте в інтернеті непотрібні Вам речі, наприклад, старий одяг чи іграшки Вашої дитини, то цей дохід Вам не потрібно декларувати. І, відповідно, він не підпадає під підприємницьку діяльність. Але якщо, наприклад, Ви продаєте 40 стільчиків для годування, то навряд чи Вам вдасться довести, що вони є Вашими. В цьому випадку без відкриття НП не обійтися.

Наведемо ще один приклад: якщо Ви пару разів на місяць сиділи з сусідськими дітьми і за це отримали винагороду, то стає підприємцем Вам нема до чого, але якщо з сусідськими дітьми Ви сидить часто, допустимо 4 рази на тиждень, і отримуєте за це певні суми тоді Вас можна віднести до приватного підприємця .

Галерея