Бізнес-клас в авіаперевезеннях: чому чехи все більше віддають перевагу цьому варіанту

Бізнес-клас в авіаперевезеннях: чому чехи все більше віддають перевагу цьому варіанту. На таких рейсах пропонуються комфортні для пасажирів умови та високий рівень якості обслуговування. Авіакомпанії приділяють особливе значення дизайну та комфорту в салоні бізнес-класу. У деяких авіакомпаніях навіть є окремі люкси, що дозволяють відпочити під час польоту у відокремленому місці.

Через пандемію COVID-19 чехи почали міняти авіаперельоти на автомобільні поїздки. Можливо, саме з цієї причини вони сьогодні обирають бізнес-клас для майбутнього польоту. На думку представників туристичних агенцій та чеських компаній авіаперевізників, для більшості людей стало важливо не лише те, куди вони летять, а й те, як вони летять. Тому інтерес до поїздок бізнес-класом продовжує зростати. Більшість пасажирів хочуть літати преміум-класом. У зв’язку з цим вільні місця в салоні швидко розкуповуються, а в деякі дати взагалі продаються іншим пасажирам, якщо борт може вмістити додаткову кількість бізнес-місць. Чехи вирішують доплатити за комфортабельніші місця, якщо їх політ триває довше. У них накопичений великий досвід, тому вони вважають за краще починати свій відпочинок із самого початку подорожі. Крім того, вони ретельно підходять до вибору авіакомпанії, з якою летять.

Турагенти можуть запропонувати чехам найдешевші квитки бізнес-класу. Якщо пасажир вибрав регулярний рейс, ціни на місця для нього можуть бути вищими. Якщо його політ є частиною відпустки, то місце в бізнес-класі обійдеться дешевше. Особлива увага приділяється також вибору між прямими та пересадочними рейсами. Більшість чеських мандрівників віддають перевагу найпростішому і найшвидшому способу подорожі. У жовтні, наприклад, з’явилися пропозиції прямого перельоту з празького аеропорту на Кубу, Домініканську Республіку або В’єтнам.

Галерея