Нову програму електронного документообігу вже продемонстровано в Чехії.

Нову програму електронного документообігу вже продемонстровано в Чехії. Пластикові карти скоро відійдуть у минуле. Натомість громадяни проходитимуть верифікацію за допомогою спеціальної програми на своєму гаджеті. Особливістю даного рішення є те, що під час перевірки користувачі самі визначають, яку саме інформацію вони передаватимуть. Варто зазначити, що цей метод може забезпечити велику безпеку представникам чеських компаній .

На зустрічі з пресою, що передує парламентській сесії, члени Pirate Party пояснили, яким чином буде здійснюватися робота з «Електронним документообігом». Запуск нового продукту намічено на перші числа січня наступного року. Іван Бартош, який обіймає у міністерстві головну посаду у напрямі «Цифрові технології та регіональний розвиток», підкреслив, що eDoklady буде повноцінною версією стандартного додатка для мобільних систем.

«Для входу в систему ви вводите біометричні дані та зашифрований пароль. Якщо ви втратите свій телефон, то вам нема про що турбуватися, оскільки програмне забезпечення можна заблокувати віддалено, і з вашими персональними даними нічого не станеться. Те саме стосується і вкрадених гаджетів», — додав Іван Бартош у своїй заяві. Крім того, представники компанії зазначили, що цей додаток виступає лише як альтернативне рішення класичним пластиковим карткам.

На початку січня низка центральних відомств, таких як, Чеське телекомунікаційне управління, розпочнуть прийом ED-документів. Цим шляхом незабаром підуть також органи поліції. На черговій сесії Парламенту, яка триватиме до кінця цього тижня, буде розглянуто у режимі першого читання законодавчу ініціативу «Впровадження електронних документів».

Галерея