Мінімальні ціни на заміські будинки в Чехії: покупка з торгом

Мінімальні ціни на заміські будинки в Чехії: покупка з торгом. Через падіння попиту ціни на дачі та заміські будинки до кінця сезону значно впали. Цей час особливо сприятливий для тих, хто вже кілька років розглядає можливість придбання заміського будинку.

У порівнянні з минулим роком можна відзначити зниження цін на заміські будинки в ряді регіонів Чехії. А в деяких випадках це скорочення перевищувало 20%. Більше того, порівняно з умовами не дуже привабливого 2022 року, пропозиція цього року зросла на п’яту частину. Через відкладений попит продавці готуються до аукціонів в останні дні літнього сезону.

Особливістю поточного року є тимчасове зниження попиту у весняні місяці, що в подальшому позначається на падінні цін. Інтерес покупців змістився на літні місяці і, можливо, на осінь. Дані експертів чеських компаній свідчать, що максимальний інтерес покупців спостерігався в серпні. Хоча пік продажів зазвичай припадає на останні дні навчального року.

Власники заміських будинків розуміють, що якщо вони не продадуть нерухомість до першої половини листопада, то чекати попиту на неї доведеться наступної весни. Тому вони готові обговорювати умови продажу. Більше того, кількість будинків, виставлених на аукціони, зараз схожа на показники червня цього року. Тож навіть у найпрестижніших районах буде з чого вибрати.

Фахівці говорять про те, що ціни на житло досягли багаторічного мінімуму. Пов’язують таку ситуацію з пандемією, коли різко зросла вартість заміської нерухомості. Коли ринок нерухомості пожвавився, ціни в цьому сегменті почали максимально знижуватися.

Галерея