Поспішайте забронювати! Ціни на авіаквитки в Чехії на зимові місяці зростають

Поспішайте забронювати! Ціни на авіаквитки в Чехії на зимові місяці зростають. Не дивно, що в зимові місяці ціни на авіаквитки зростають. Попит на далекомагістральні рейси зріс приблизно на 15%. Особливою популярністю користуються маршрути в такі жаркі країни, як Шрі-Ланка і Таїланд, а також на острови Індонезії. Однак європейські столиці не залишаються осторонь і також користуються попитом для зимових відвідин. Романтичний Париж і таємничий Лондон вважаються топовими напрямками. Цю тенденцію підтверджують дані чеських компаній, що продають авіаквитки.

Вартість перельотів у зимовий сезон зросла приблизно на чверть відсотка відносно показників річного звіту за 2019 рік. З точки зору менеджера з продажу компанії Мартіни Грнчіржової, громадянам Чехії краще замовляти квитки заздалегідь. Таким чином, їх можна придбати за більш вигідною ціною.

Подорожчання авіаквитків сягнуло позначки в 15% порівняно з даними минулої зими. Вартість авіаквитків у грудні зросла на 30%, а в решту зимових місяців зросте приблизно на 20%. У порівнянні зі звітним періодом минулого року зростання склало близько 30%. Особливо зріс обсяг продажів на маршрутах з пересадкою в Мюнхені. Однак дослідження компанії Student Travel показує, що на 75% більше покупок квитків, ніж у 2019 році, через обмежений вибір рейсів.

Аналіз також вказує на зміни в популярності різних напрямків. Так, наприклад, є явний попит на поїздки на острівні території Шрі-Ланки та Пхукета. У цей час на вершині популярності європейських напрямків залишаються незмінними високі позиції таких столиць, як Париж, Рим і Лондон. Останнім часом спостерігається явне зростання обсягів реалізації туристичних поїздок. Кількість проданих квитків в осінньо-зимовий сезон зросла на 40%. Така ситуація спостерігається щодо даних минулого року.

Галерея