Нові рішення від Bene Meat Technologies: штучне м’ясо для домашніх тварин в Чехії

Нові рішення від Bene Meat Technologies: штучне м’ясо для домашніх тварин в Чехії. Вчені із Праги розробили штучне м’ясо, яке незабаром стане звичайним продуктом харчування для тварин. Корпорація Bene Meat Technologies здійснила справжній науковий прорив у цій галузі. Більше того, вони близькі до створення штучних м’ясних продуктів для людини. Згідно з сертифікатом, отриманим сьогодні компанією від влади Європейського Союзу, вона має повний дозвіл на розробку штучних кормів для котів та собак.

Таким чином, компанія Чехії стане першою у світі організацією, яка почне використовувати вирощений у лабораторії м’ясний продукт у реальному житті. На думку експертів, це дозволить скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу. Згідно з їх розрахунками, при виробництві звичайних кормів для тварин обсяг викидів вуглекислого газу значно більший.

Незважаючи на те, що їхня революційна продукція піде в їжу тваринам, фірма намітила за мету розробку культивованого м’яса для людини. Звичайно, такі проекти вимагатимуть великих витрат, але це доти, доки їх виробництво не набуде популярності і не стане масовим. Нині ж вартість кілограма штучного м’ясного продукту варіюється між кількома сотнями доларів та кількома тисячами доларів. Тому зараз інженери зосередилися на технології отримання сировини для кормів домашнім улюбленцям.

У компанії мають намір запропонувати такі вироби з культивованого продукту за ціною, що близька до вартості звичайного м’яса. Перші зразки кормів для тварин Bene Meat Technologies варто чекати на прилавках магазинів вже 2024 року. На сьогоднішній день свої зусилля корпорація спрямовує на вдосконалення своїх технологічних рішень та підвищення обсягів продукції, що випускається. Для цього компанія підтримує активні взаємини з кількома інституціями та організаціями у себе в країні та інших регіонах світу.

Галерея